Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egyedülálló kétgyermekes...

Egyedülálló kétgyermekes anyának, adnának ilyen feltétel mellett ennyi hitelt?

Figyelt kérdés

Házat szeretnék venni, hogy új életet kezdhessünk.

2 gyermekemmel (ikrek) Gyeden vagyok. Van állásom, ahonnan eljöttem szülni, minimálbért kaptam. Összesen 1,5 évet dolgoztam, nincs köztartozásom, nem vagyok büntetett előéletű, végig biztosított voltam. A házhoz még kb. 2,5 millió hiányzik.

A CSOK-ot erre a házra nem tudom igényelni. Azt majd, bővítésre szeretném.



2016. okt. 23. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Mennyi a gyeded?
2016. okt. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt nem szeretném elárulni :) Viszont megélünk belőle, amit kapok az apától tartásdíjat, azt félre is tudjuk tenni, így tudnám fizetni a hitelt. A kérdés, hogy kaphatok-e, mennyi esélye van.
2016. okt. 23. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Egy anonim oldalon ahol senki nem tud rólad semmit ez miért olyan rohadt nagy titok? Pláne hogy hitelképességről érdeklődsz szóval kulcsinformáció lenne. -.-"
2016. okt. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Gyed maximalizálva van, úgyhogy nem lehet egy egetrengető összeg, főleg hogy minimálbéres volt. De ne is mondd el, titkold, mert igazából mindegy, hogy 70 ezer vagy 110 ezer, ezekkel a paraméterekkel nem vagy hitelképes.
2016. okt. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Egyedül nem vagy hitelképes, mert jelenleg nincs bank által is értékelhető "főjövedelmed". A GYED csak kiegészítő jövedelem, ezért megfelelő nagyságú jövedelemmel rendelkező adóstársra van szükség.
2016. okt. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!