Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ugye az OTP MasterCard Junior...

Ugye az OTP MasterCard Junior bankkártyával tudok majd online is fizetni? A PayPassért külön kell fizetni?

Figyelt kérdés
Nem régiben rendeltem saját fényképes OTP MasterCard Junior bankkártyát, ugye ez dombornyomott kártya, tehát tudok neten fizetni vele? A PayPass nem jár alapban hozzá, külön kell fizetni érte?

2016. nov. 10. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem dombornyomott kártyám van, és azzal is tudtam már nem egy helyen neten fizetni. (steam, wizzair) A paypass-ért sem kellett külön fizetnem.
2016. nov. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De az akkor automatikusan lesz vele vagy azt külön kell intézni?
2016. nov. 10. 21:30
 3/3 anonim ***** válasza:

"Ha elmúltál 14 éves, MasterCard Online Junior bankkártyád PayPass funkcióval kerül kibocsátásra, vagyis érintés nélküli vásárlásra is alkalmas lesz."


[link]

2016. nov. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!