Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » K&H énkártyával kapcsolatban...

K&H énkártyával kapcsolatban mit tudtok?

Figyelt kérdés

A honlapon nincs semmi érdemleges infó. Mastercardra váltanék Maestro helyett, mert netes fizetéshez lenne rá szükségem.

- Mi lesz a régi kártyámmal?


- Rápakolják a meglévő bankszámlámra? Nem akarnék új szla-t nyitni.


- Úgy tudom, hogy ingyenes, de ha saját képet akarok rátenni, azt is kifizetem, ha nem nagy tétel.



2016. nov. 11. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért mondod, hogy nincs semmi info:

[link]


A régi kártyád be lesz vonva. A bankszámlának semmi köze hozzá, attól, hogy másik kártyád lesz, nem kell új számlát nyitni - nem a kártyán van a pénz, hanem a számlán.

Ha van érvényes kártyád és úgy akarsz másik kártyát csináltatni, akkor nem hiszem, hogy ingyenes lesz - de ezt egy telefonnal ki tudod deríteni a bankodban is.

2016. nov. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de a linket már a kérdés előtt megtaláltam én is, pont nulla infót ad az igénylőknek.

A többi infót, amit leírtál meg köszi!.Majd azért még futok egy kört a bankban is, hogy mi a pék f*áért nem teszik a kártyákat alapból Mastercardosra, mikor fél éve sincs, hogy megkaptam az újat...

2016. nov. 11. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!