Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 2 hete van munkaviszonyom....

2 hete van munkaviszonyom. Vehetek fel providenttől pénzt?

Figyelt kérdés
Maxi kölcsön kellene.Ha jól tudom annyi a feltétele hogy legyen munkám,az nincs megadva hogy mennyi ideje.Jól tudom?
2016. nov. 15. 06:25
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Most lett munkád, így pénzed is lesz.


Akkor meg minek hitel?


Hidd el nincs szükséged arra a nagyobb tvre se az öreg audira...

2016. nov. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

sporolj inkabb, mint hogy egybol beugorj egy uzsorakolcsonbe.


Legyen eszed.

2016. nov. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem véleményt kértem.Ha annyira muszáj megindokolnom miért kell a pénz: eddig háztartásbeli voltam,a férjem eltitkolta előlem hogy nem tudja fizetni a számláinkat.Amikor kikapcsolták a mobilt akkor bukott le.El van maradva a gáz,a villany,a közösköltség,a telefon,az internet,minden.A szolgáltatóknak nem mondhatom azt hogy várjon már egy kicsit amíg összespórolom...Van egy 4 éves kislányunk,nem fagyhat meg télen.
2016. nov. 15. 07:08
 4/7 Bogica0616 válasza:
Szia, Te nem igen fogsz tudni kapni, mert kell náluk is a 3 hónapos munka viszony. Viszont elfogadják a családit ha a te nevedre jön, a Gyest a gyedet, a csedet is. A párod meg tudná igényelni ha meg van a munkaviszonya és nem azért fizetésképtelen.
2016. nov. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ez a három hónap sehova nincs oda írva!Akkor most mit csináljak?Párom feketén dolgozik,nincs bejelentve,ezt is elsunnyogta eddig.A családi az én nevemre jön de az szinte semmi.Basszus de jól jártam ezzel az emberrel :(
2016. nov. 15. 07:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Első körben keresd meg a szolgáltatókat az elmaradás ügyében, sokkal jobb, ha te te teszed meg, mintha fordítva történik. Fognak tudni tudni adni tanácsokat, hogy milyen könnyítést/részlet fizetést kaphatsz tőlük, sőt abban is segítenek, hogy milyen szociális támogatást kaphatsz.


(amúgy meg, nem mielőtt gyereket csinálsz valakinek érdemes megismerni, nem pedig 4 évvel később panaszkodni, hogy "de jól jártál")

2016. nov. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

1.- legelőször AZONNAL fordulj ahhoz a szolgáltatóhoz, amivel fűtötök (ha gáz, akkor ahhoz, ha villany, akkor ahhoz) és ott jelezd a problémádat, őszintén elmondva. Legelőször azt a számlát próbáld meg törleszteni, kérj halasztást (van olyan, hogy védendő fogyasztó, kérdezz utána) vagy ha azt nem adnak, akkor részletfizetést.


Ha ennyire nincs pénzetek, akkor nem javaslom a kölcsön felvételét - de egyébként sem adnának 2 hét munkaviszonyra - max megpróbálhatsz egy kisebb összeget - egyszer azt írta valaki, hogy otthoni szolgáltatással 40 ezer ft-ra nem kértek jövedelemigazolást.


Azt írod, nem írják a 3 hónapot... Nos, itt vannak a feltételek:


"Az igénylés feltételei:


legalább 18 éves életkor

bejelentett magyarországi lakcím

igazolt rendszeres jövedelem

érvényes azonosító okmány

saját vagy közös tulajdonú lakossági bankszámla (kivéve, ha az ügyfél az Otthoni Szolgáltatást igénybe veszi)"


Benne van világosan: igazolt RENDSZERES jövedelem. 2 hét munkaviszony után még a munkáltató sem ad ki jövedelemigazolást - meg amúgy sem mennél vele sokra - olyan kevés pénz lenne ráírva...

Azt a 2 dolgot próbáld meg, amit feljebb javasoltam.

2016. nov. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!