Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol éri meg számlát nyitni,...

Hol éri meg számlát nyitni, ha csak addig kell, míg beérkezik rá 12M forint, majd 2 részletben továbbutalásra kerül, bankon kívül? Egyáltalán mennyi a költsége egy ilyen összegű utalásnak?

Figyelt kérdés
2017. jan. 12. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Forint fog érkezni és forint alapú számlát akarsz nyitni? Ez a legegyszerűbb eset.


www.bankracio.hu ill. www.bankmonitor.hu oldalakon vannak nagyon jó kalkulátorok ahol személyre szabottan, a megfelelő paraméterekkel tudod megtalálni a legmegfelelőbbet.


Utána persze nézd meg a bank honlapján a részletes hirdetményt is.


Nem tudom vannak-e még olyan számlák ahol havi egy vagy két utalás teljesen ingyenes és nem várnak el hozzá egyéb feltételeket.

(Havi 150 ezer ft jóváírás vagy hasonló. Persze ez bőven meghaladja, de az úgy szokott működni, hogy ha pl. januárban beérkezik ekkora összeg, akkor februárban ingyenes, annyit meg nem akarsz várni gondolom. Mert ilyen konstrukciót én is tudok.)


De ha teljesen ingyenes átutalás nincs is, olyat keress ahol csak a tranzakciós illetéket kell fizetni (0,3%). Ilyen számlaajánlat tuti, hogy van.


Ingyenes számlavezetés sem lenne rossz nyilván, de pár száz forint gondolom belefér, inkább mint költséges utalás.

2017. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem full ingyen lenne, mondjuk nekem tisztességes kolléga extra számlám van az erstenél már egy ideje.
2017. jan. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is az Ersténél van, Privilégium L, ott ez teljesen ingyenes.

Szóval: ERSTE!

2017. jan. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!