Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Master Card kártya mennyibe...

Master Card kártya mennyibe kerül az OTP-nél? Maestrot adnak, Master Cardért fizetni kell. Mennyit?

Figyelt kérdés
2017. jan. 13. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
3-4 ezer
2017. jan. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kondíciós lista szerint, számlacsomag függő


Én cibes vagyok évi kb 15 ezret fizetek számlavezetésre ezért a 20ezert, amennyibe a mastercardom kerülne, nem kell kifizetnem, visaért meg 4 ezret fizetek

2017. jan. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jóó drága. Jó lesz a maestro.
2017. jan. 14. 08:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem minden mastercard ennyi, nyugi, a 20 ezres prémium kártya
2017. jan. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

MasterCardból is van dombornyomott, ami az esetek többségében felesleges, és van MasterCard Online, ami egy átlag felhasználónak tökéletes.


Itt vannak az OTP által kibocsátott kártyák: [link]


Pl. a sima, PayPass-os MCO kártya kibocsátási díja 1988 forint (ezt egyszer kell fizetni, igényléskor), éves díja 4486 forint (évente kell fizetni, előre, fordulónapon, kibocsátáskor rögtön levonják az első évet).


Nem tudom, milyen csomagban vagy, ahol pont a Maestro kártya díjait engedik el, én nézegetek a bankszámla hirdetményt, és ilyet nem látok. Mindenesetre érdemes áttekinteni a bankszámla kínálatot, pl. Simple csomagban alapból MCO kártyát kínálnak, annál alacsonyabb összegért, mint amennyi a standard hirdetményben van.

2017. jan. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

OTP-nél teljesen felesleges a dombornyomott (alias MasterCard Standrd), mert semmi pluszt nem ad.

Én az Erste Banknál vagyok, itt is valami 5600Ft az éves díja, de legalább jár mellé utasbiztosítás.

OTP-nél szerintem a legjobb a sima MC Online

2017. jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom hogy nekem milyen van pontosan, de az a paypass az van tuti, mert említette. Hogy mire jó azt sajna nem tudom. Maestrot sajnos nagyon sok webshop, steam stb nem fogadja el. Ez marha dühítő.
2017. jan. 14. 21:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Sima MasterCard Online, az kell neked!

[link]


2.680Ft az éves díja, mindenhol elfogadják, neten is, PayPass-os...stb.

2017. jan. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!