Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ebben a hónapban lejár a...

Ebben a hónapban lejár a bankkártyám érvényessége, normális, hogy a bank (OTP) még nem küldte ki az újat?

Figyelt kérdés

2016. dec. 27. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, normális, főleg mert decemberben őrültek háza van a postaforgalomban, minden küldemény késik. Van olyan közüzemi számla, ami máskor hónap közepére itt van, de most még mindig nem jött meg.
2016. dec. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eddig egy hónappal a lejárat előtt megérkezett... ráadásul tavaly megváltozott a lakcímem, de úgy emlékszem, bejelentettem a változást.
2016. dec. 27. 18:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem normális, mivel nem két héttel a lejárat előtt szokták küldeni, hanem többel. Ezt azért írom, hogy nem a karácsony előtti utolsó egy hétben kellett volna megjönnie.


Az új címmel lesz szerintem a gond. Talán a levelezési cím nem feltétlenül egyezik meg a kártyapostázási címmel. Be kellene menni a fiókba és rákérdezni.

2016. dec. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma bemegyek. Köszönöm a választ!
2016. dec. 28. 09:11
 5/8 anonim ***** válasza:

"Talán a levelezési cím nem feltétlenül egyezik meg a kártyapostázási címmel."


Ezzel új fogalmat alkottál.

2016. dec. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Régen OTP ügyfél voltam. Az OTP-nél külön megadható levelezési cím és kártyapostázási cím, ahova a kártyákat küldik.

Legalábbis régebben így volt.


Nem tudom milyen új fogalmat alkottam, esetleg az OTP-n kérd számon, bár elárulom neked, nem egy nyelvész professzori tanács, hanem pénzintézet.

2016. dec. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, kiküldték már, valahol a postán kevereg tényleg...holnap bemegyek a postára is, ha nem lesz meg, igényelhetek másikat.
2016. dec. 28. 18:37
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja, és jó címre küldték.
2016. dec. 28. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!