Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan lehetne Német banki...

Hogyan lehetne Német banki tartozást visszafizetni?

Figyelt kérdés
Németországban tartozásom van a Postbank felé. Már voltam bent a banknál és azt mondták hogy majd küldenek levelet ez már kb.1 éve volt és semmilyen levél nem érkezett ha valaki már volt hasonló helyzetben kérem segítsen nem szeretném a dupláját majd visszafizetni.

2017. jan. 15. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Mégis milyen segítséget vársz itt?

Hívd fel a bankot és kérdezd meg!

2017. jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már megtettem,ha ilyen egyszerű volna nem kérdezném,azt mondták hogy a számla már megszűnt nem tudnak vele mit csinálni.
2017. jan. 15. 20:43
 3/10 anonim ***** válasza:
melyik szamla szunt meg? a bankszamlad, vagy az, amin a hitel van? Nalam a sparkassenal 2 szamlaszam van, az egyik a privat, a masikon meg az aktualis hiteltartozas. ha torlesztek, mindig a privatrol megy a masikra a penz. Szerintem, az, hogy neked a szamlaszam meg is szunt, nem jelenti a hitel befejezeset, lehet befizetest varnak szemelyesen ugyintezon keresztul. De nem jo vele szorakozni, mert nekem azt mondta az ugyintezo pasi, akinel hitelt vettem fel, hogy 4-5 honap utan rendorsegre adjak a dolgot, ha nem fizetem. Es ezalatt terhelik ki tudja mennyi kamattal.
2017. jan. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mind a két számlaszámomat megszüntették amelyiken a hitel van azt is.Az internet banka se tudok belépni egy darabig tudtam a számlára pénzt utalni ,de már kb.6 hónapja már nem.A szerződésbe a magyar címem is meg van adva,de még egy felszólító levelet sem kaptam.
2017. jan. 16. 21:36
 5/10 anonim ***** válasza:
meg lehet kerdezni mekkora osszeg?
2017. jan. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen,3500Eur.
2017. jan. 17. 05:59
 7/10 anonim ***** válasza:
azt hittem, tobb, bar persze ez is eleg. Nem hiszem, hogy elfelejtettek, de szerintem irj nekik vagy hivd fel oket, hogy most mi van vele, nehogy meglepetes erjen.
2017. jan. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat.A héten még egyszer megpróbálom velük felvenni a kapcsolatot ha arra sem lesz semmi válasz akkor nem tudom hogyan tovább.
2017. jan. 17. 19:43
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem e-mailt irj nekik annak, arra valaszolniuk kell/kene. ha megse, akkor passz, en irnek egy masik fioknak ugyanennel a banknal.
2017. jan. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, pénteken be tudok menni személyesen kíváncsi leszek,hogy mit mondanak.
2017. jan. 18. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!