Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az AliExpressen vásárolnék és...

Az AliExpressen vásárolnék és US$ a fizetőeszköz. Kártyával nem szeretnék fizetni és banki átutalást nem enged. Western Union az egyedüli lehetőség. Forintban fizetem ki+átut. Díj vagy dollárban kell befizetnem?

Figyelt kérdés
köszönöm szépen.
2017. jan. 17. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

WU-nál olcsóbb és biztonságosabb a kártyás fizetés (nem mellesleg a bankod tuti ad webkártyát olcsóbban mint a WU utalási költsége)


vagy aliexpressz helyett banggood/ebay paypallal és buyer's protectionnel

2017. jan. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Ha a butaság fájna...Western union az egyik legveszélyesebb, ott van a legtöbb csaló, mert könnyű a pénzt felvenni, bármilyen személyi és referencia kód elég, miután felvetted a pénzt már bottal üthetik a nyomod. Kártyás kifizetés a legbiztonságosabb mód, mert alipay ellenőrzi az ő rendszerük, a pénzed vissza adják, ha nem azt kapod, amit rendeltél.
2017. jan. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem is tudtam erről a webkártyáról. Hálásan köszönöm a tanácsod.

A többi felsoroltat nem ajánlotta fel a rendszer.

2017. jan. 18. 08:23
 4/11 A kérdező kommentje:

"Ha a butaság fájna"... Mekkora egy balfék életed lehet... Bántóan minősíteni azt tudsz. Belebetegedtél volna, ha csak pozitívan segítesz?

Szerinted nem azért merek kérdezni, mert soha nem volt ilyennel dolgom? Szerinted nem jobb kérdezni és tudni a választ, mint belebukni, mert nem mertem kérdezni?

Amúgy pedig az AliExpress boltból több kollégám is vásárolt már és minden rendben volt. Így én is merek onnan rendelni.

Boldogabb életet kívánok, személyeskedésektől, kioktatással, lenéző mentesen.

2017. jan. 18. 08:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Az ugye megvan, hogy az aliexpressz nem egy bolt, hanem kb mint a vatera csak üzleti eladóknak? Attól, hogy Csing Ling nem ver át Ping Pong még simàn megteszi
2017. jan. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Bocsánat, de egy-egy ember, mint te is annyira buta és tájékozatlan, hogy egyszerűen kapom az agylobbot. Már eleve a "US$ a fizetőeszköz" hogy a francba lehet ekkora baromságokat írni, nem csak tájékozatlan vagy, de ki sem tudod magad helyesen fejezni, mintha egy fogyi diszlexiás, aki kémia lexikont szeretne kiadni. Mi lett volna, ha csak simán tanulsz abból, amit írtam és nem hápogsz vissza, hanem megköszönöd. Azért jeleztem, hogy mennyire alulfejlett vagy, mert így talán észreveszed magad és elkezded fejleszteni a tudástárad nem rekedsz meg egy egyszerű proletár szintjén. Nem mindenki akar rosszat azzal, hogy leszól.Emberi jószándék vezérelt most is..Sok sikert. :)
2017. jan. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tájékoztattak, hogy mi az Ali és én is elolvastam. Köszi.
2017. jan. 19. 07:55
 8/11 A kérdező kommentje:

Mivel mindenki magából indul ki, ezért nemsemmi ahogy minősíted magad, amikor a butaságról, tájékozatlanságról írsz. Szóval butának, tájékozatlannak tartod magad biz. esetekben. Legalább elismered és ez egy jó kiindulópont arra, hogy nyitott legyél kérdések feltevéséhez, tanuláshoz. Ezek szerint baromságokat is szoktál írni. Érdemes javítanod, ha ezt is már tudod.

Nahát! Alulfejlettnek is tartod magad. Orvos látott már? Javaslom a felkeresését.

Érdekes, hogyan értelmezel egy emberi jó szándékot. A tudásod fejlesztését, értelmezésed javítását is javaslom. Van mit tanulnod, azt látom: De mindannyian tanulunk folyamatosan.

Írhatsz bármit. Legalább tudok javaslatot írni a saját magad minősítésével kapcsolatosan.

Jó tanulást, átgondoltabb, empatikus hozzáállást kívánok.

2017. jan. 19. 08:04
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves 53%-os!

Kaphatnék tőled egy tájékoztatást, hogy az US$ ha nem fizetőeszköz, azaz valuta, akkor micsoda?

Köszi.

2017. jan. 19. 08:47
 10/11 anonim ***** válasza:
virtuális világban valuta? Mekkora egy balfék vagy :D A valóság és az internet között jó lenne különbséget tenni. A hosszú papolásod nem olvastam el, mert az első sorból rájöttem, hogy fogyatékos vagy, ezért vagy ennyire buta, ez esetben nem szóltam, élj boldogan. :)
2017. jan. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!