Van erre reális esély?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta spórolok, így összejött több, mint 10 év alatt 5 millió forintom. Szeretném ezt most elhelyezni egyöszegben egy megtakarítási számlán. Van arra reális esély, hogy a nav betalál? Nyilván nem tudok elszámolni minden fillérel ennyi időre visszamenőleg, nem is értem, hogy lehetne. Nem a papírformára vagyok kiváncsi, hanem, hogy a tényleges való életben foglalkoznak e ekkora összeggel.

2017. jan. 21. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozik vele senki
2017. jan. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eddig készpénzben volt végig?
2017. jan. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen kp-ban tartottam, kb. 1m volt egyébb megtakarítási formában. Most, hagyjuk a fejmosást arról, hogy nem befőttes üvegbe kellett volna gyüjtenem.
2017. jan. 21. 09:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy ilyen összeg kutyát sem fog érdekelni, ha valami egyéb módon nem kerülsz látókörébe.
2017. jan. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!