Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Külföldi behajtási eljárás?...

Külföldi behajtási eljárás? Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Félreértésből,véletlenűl rendeltem 5db TeamViewer 12 Premium és 9db AddOn csatorna 12 licencet. Összesen 4 182 364,00 Ft értékben. Írtam az ügyfélszolgálatnak hogy töröljék a rendelésemet. Sajnos, nem tudják törölni mivel a vásárlástól csak 7 napon belül állhatok el. Sajnos, már bőven le telt a 7 munkanap. Ha ma nem fizetek, akkor megindítják a behajtási eljárást. Kiskorú vagyok. Elvehetik a szüleim ingatlanát, számláját zárolhatják? Nagyon rosszul érzem magam, legszívesebben megölném magam. :(

[link]


2017. jan. 25. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Hogy lehet VÈLETLENÜL rendeln valamit?


2. Szólj a szüleidnek és keresssetek fel egy hozzáértö ügyvédet, mert egy kiskorú rendelése nem jogszerü.

2017. jan. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagy irj a Teamviewernek, hogy tevedesbol rendelted es toroljek. ha megertik (amit mondjuk ketlek), akkor torlik, ha nem, akkor ugyved.
2017. jan. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudták törölni. Ügyvéd mit fog csinálni?
2017. jan. 25. 16:29
 4/4 anonim ***** válasza:
ezt en sem ertem. veletlen nem lehet, ahhoz tobb pontot kell atugrani. szerintem te pontosan megakartad ezt rendelni, csak a mennyiseget nem nezted, vagy a geped rossz volt nem fogadta be elsore es ne adj isten frissitgetted es nem nezted, vagy tobbszor ranyomtal es nem nezted, hogy hany db kerult mar a kosarba. azonnal ugyved, es szolja anydeknak minel elobb, eleg kellemetlen lesz, de ess tul rajta, mert, ha ezt beadjak vegrehajtasra akar meg felmillioval is tobb lehet. es igen elvehetik a hazat, autot, mindent, ha jogerore emelkedik, es nem fizetsz. egyetlen ut valoban az, hogyha valoban kiskoru vagy, bar kitudja ez jarhato ut-e.
2017. jan. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!