Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp junior kartyarol valthatna...

Otp junior kartyarol valthatnak betéti kártyára?

Figyelt kérdés

most kaptam sms-t hogy a beteti kartyamat elkuldtek a cimemre, az miben mas mint a junior kartya!?

az is fura hogy meg nem jar le a kartyam es meg 24 eves sem vagyok, felreertes lehet?!

nem vagyok ilyenben tapasztalt valaki irja le kerem


2017. jan. 25. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak lejárt a jelenlegi kártyád és küldik az újat, ami továbbra is Junior?
2017. jan. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A betéti kártya egy olyan bankkártya, ami mögött egy fizetési számla van, tehát a saját betéteddel rendelkezel. Van még hitelkártya, az olyan bankkártya, ami mögött egy hitelkeret van, vagyis a bank pénze. Vannak még prepaid kártyák is, és ezekkel kb. be is zárul a kör.


Mivel a Junior számla egy fizetési számla, ezért nyilván betéti kártyát kapsz ahhoz is. Senki nem mondta, hogy megváltozik a bankszámla-konstrukciód, egyszerűen kapsz egy másik kártyát.


Ha nem jár le az előző, akkor persze furcsa, hogy miért küldik. Biztosan nem jár le a következő vagy azutáni hónapban?

2017. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az OTP Junior is betéti kártya.

A Juniort úgy értsd, mint egy márkanév, amely sajátos külső megjelenéssel és díjazással rendelkezik. De ettől függetlenül betéti kártya.


Ha nem járt le és nem vagy 24, akkor miután megkaptad, a mellékelt levélben valószínűleg lesz valami információ, hogy miért kaptál újat.

Ha nem, akkor pedig menj be egy fiókba és egyeztess velük.

2017. jan. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem ertem
2017. jan. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!