Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Saját számlák között mennyibe...

Saját számlák között mennyibe kerül az utalás?

Figyelt kérdés
Egyik számlám Bp. bank, másik Cetelem takarékszámla, viszont a cetelemesre most nagyobb összeget utaltam (2 millió ft) de a Bp. banknál csak annyit mondtak, hogy nem díjmentes a saját számlák közötti utalás (ami elég nagy lehúzás és pofátlanság szerintem) de mennyibe kerül?

2017. febr. 3. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Mivel ket bank kozott utalsz, ezert nyilvan nem lesz ingyenes. Miert kene annak lennie?


Az utalas dija meg fugg a BB-s szamlacsomagodtol. Tessek szepen elolvasni a kondiciokat, kint vannak a BB oldalan meg nyilvan neked is megvannak, ha mashol nem a szerzodesben.

2017. febr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én otp-nél vagyok, megkerestem a hírdetményben, mennyi az utalás költsége, edog tiszta is. Csak azt nem tudom, hogy ez összegtől független mindig ugyanannyi? Tehát mindeg, hogy 20e, vagy 2milla? Mert erre nem tér ki a hírdetmény.
2017. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igen én sem találtam a Bp. banknál.
2017. febr. 3. 19:32
 4/7 anonim ***** válasza:

attól, hogy saját számla a másik bankban, attól MINDEN bankban teljes összegű másik bankba szóló utalási költséget kell fizetned.


Ez pedig benne van a hirdetményben, számlacsomag függő, és mindig függ az összegtől is.

2017. febr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én hírdetményemben speciel annyi szerepel pl, hogy bankon kivűli utalás költsége 625 forit és ennyi. De azt még továbbra se tudom ez az átutalt összeg nagyságával milyen arányban növekszik.
2017. febr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem saját számlák!


Azt kellene először átlátni, hogy a saját számlák egy ügyfél ugyanazon banknál vezetett számláit jelenti.


A Budapest Bank nem is tudhatja, hogy a másik, bankon kívüli számla kié.

2017. febr. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az nem a bank kompetenciája, hogy te egy másik banknál is vezetsz számlát, így nyilván erre nem vonatkozhat kedvezményes díjtétel. Az elvárásod kb. olyan, mintha a saját postacímeid között ingyenes levélfeladást várnál el a postától.
2017. febr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!