Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mibe érdemes nagyobb öszeget...

Mi a fene kérdése:

Mibe érdemes nagyobb öszeget befektetni?

Figyelt kérdés
Nagyobb összeghez jutottunk, sima betétre alig fizetnek valamit. Lakást én szeretnék, kiadásra, de a család ellenzi, költeni kell rá, és kinlódni a bérlővel. Jó ötleteket várok, persze nem piramis játékra gondoltam.

2017. febr. 19. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
te kaptad a pénzt. Arra költöd amire akarod. Kit érdekel, hogy a család.. lakás kiadáshoz analfabéta emberek (gondolom) mit mondanak, hiányos, fals bulvárból szedett infók alapján.
2017. febr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pedig a lakás a legjobb befektetés kiváltképp nagyvárosban. Ha nekem valami csoda folytán hírtelen lenne pénzem tuti Budapesten, vagy Sopronban vennék egy lakást, és kiadnám.
2017. febr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom a figyelmedbe:

[link]

Tudok tovább is segíteni, ha szeretnéd.

2017. febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig ha a pénzügyekben, azon belül is a befektetések világában járatlan vagy, akkor az ingatlan az, amivel a legkisebb eséllyel jársz rosszul.

Budapesten ma egy 30nm-es lyukat is 100-120 ezerért ki lehet adni, ami azért elég szép hozam, befektetési alapon vagy részvényeken RÖVID TÁVON ennyit nem nyersz.


Érdemes odafigyelni, hogy milyen környéken, milyen házban veszed (nyilván mondjuk cigányok közé senki nem költözik szívesen, ez alapvetően értékcsökkentő tényező), de ezeket mindenki tudja, józan paraszti ésszel kikövetkeztethető. A pénzpiaci befektetés már nem annyira, ott kell egy minimális szakértelem ahhoz, hogy ne bukjál sokat, sőt még hozamod is legyen.

Én támogatom az ingatlanos ötletedet!

2017. febr. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!