Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Junior kártyám egyenlege...

OTP Junior kártyám egyenlege hogyan lehet mínuszban, amikor DIREKT úgy kértem hogy ne legyen hitelkártya, tehát ha nincs egyenleg ne tudjak vásárolni?

Figyelt kérdés
-76FT tehát nem egy összeg XD de mi vitte le amikor nem volt rajta semmi forgalmam. Lement majdnem csutkára olyan fél éve, azóta nem használtam, ilyen 100 ft volt rajta kb, és azóta szépen -1Ft-onként csurog lefele egy ideje már.

2017. febr. 19. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
számlavezetési díj, kp felvétel, utalás költsége, kamatok... ezekkel simán mehet mínuszba akkor is, ha nincs hitelkereted.
2017. febr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Számlavezetési díjjal pl. simán leterhelik mínuszba és minden olyan banki szolgáltatás árával, amit nekik kellene fizetned.

Vásárolni nem tudsz mínuszban, de sms díjat, stb simán bemínuszolnak.

2017. febr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok: pl. van a számládon 2 ezer ft, megveszel valamit 2 ezerért, sms díja 30 ft ( a vásárlásról), akkor máris -30 ft-nál tartasz.

De 2030-ért nem tudsz vásárolni.

2017. febr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg belépsz a netbankba és megnézed.
2017. febr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
beléptem onnan tudom de ott nem írja hogy miért azért kérdeztem :D
2017. febr. 19. 17:29
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Számlatörténet, azt keresd meg.
2017. febr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Otp Junior kártyán le lehet menni minuszba. 5 ezer Ft-ig. Nekem is az van 2 éve. Leveszed, és ha kapsz rá fizetést,akkor levonják. Ha 5 ezer fölött van a minusz, akkor értesítést küldenek, hogy fizesd be a tartozásod. Először meglepődtem, mikor adott pénzt az automata. Kiváncsi voltam, hogy ad e ki pénzt. És igen. Pont jól jött, szal örültem, mint majom a farkának. Azóta megszokásból minden hónapba leveszem, jön a fizu levonják, leveszem, stb. Semmi értelme persze. Szerintem ezt a max 5 ezer forintos apró hitelt vagy nem tudták kivenni, vagy feleslegesnek tartották kivenni.
2017. febr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Paypass-os (érintéses) kártyáknál lehet lemenni mínuszba - mivel egy érintéssel max 5 ezer ft-ig lehet vásárolni, s így azt engedi mínuszolni - akkor is, ha nincs hitelkerete az embernek.
2017. febr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!