Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Pályakezdőként milyen hitelt...

Igen igen kérdése:

Pályakezdőként milyen hitelt "érdemes" felvenni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kezdőként nem a legbölcsebb egyből hitelt felvenni, de nagy távra leszek az otthonomtól és rákényszerülök. Autóra kellene. A fizetésem 230e. 5-6 százezer környékére gondoltam. Volt valaki hasonló helyzetben? Ha igen tudna valaki egy a mostaniból valami kedvezőt ajánlani?
2017. febr. 22. 13:48
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ne vegyél fel. Amúgy se tudsz még, mert legalább három havi keresetednek a kimutatása kell hozzá, és bejelentett munkaviszony. A hitel összege attól is függ hány órára vagy bejelentve. Addigra félre is tudsz annyit tenni, hogy tudsz venni egy olyat ami elvisz, aztán meg majd később lecseréled egy jobbra. Ha mindenáron hitelt akarsz, akkor szerintem valamilyen személyi kölcsönt vegyél fel, ne autóhitelt.
2017. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Mióta dolgozol? Azt az 5-600at összespórolhatod a fizudból. Ja, hány éves vagy?
2017. febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
autóra? semmilyet.
2017. febr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!