Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ebay miért kéri a kártya...

Ebay miért kéri a kártya adatokat play pal fizetésnél?

Figyelt kérdés
Mikor az a cél hogy ne tudja meg a kártya adatokat, nem?

2017. febr. 22. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ebay nem kéri a kártyaadatokat, a Paypal-t viszont összekötheted a kártyáddal. Valamit elnéztél.
2017. febr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pedig mikor rámegyek a playpal fizetésre , ott belépek és nem enged tovább kéri sajnos. a playpalnál nem adtam meg a kártya adatokat gondolom azért kéri pedig elvileg nem szabadna kérnie.
2017. febr. 22. 16:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Paypal-on van pénzed? Ha nincs, akkor értelemszerűen ott kell a kártya.
2017. febr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen utaltam rá, mert úgy vélte igy a legbiztonságosabb hogy a Playpal se tudja a kártyám adatait . De úgy néz ki mégis meg kell adni hogy az ebay is tudja. Hát fura , úgy meg végképpen nem tartom biztonságosnak ha ebay is megtudná
2017. febr. 22. 16:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi a tököm az a playpal? Játszótárs?


Ha a PayPal-re gondolsz, akkor esetleg nem ártana tisztázni, hogy a PayPal kéri-e a bankkártyád adatait vagy az eBay? Már csak azért, mert az eBay biztosan nem.


Mondjuk ha ennyi affinitásod van a dologhoz, akkor nem lepődnék meg azon sem, ha valami kamu oldal próbálná kicsalni belőled a személyes- és banki adataidat.

2017. febr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:D

Most akkor egy másik kérdés ha van a PayPal on

pénz és nem adtam meg a bankkártya adataimat , ebben az esetben az ebayen tudok vásárolni ?

Tovább kell hogy engedjen az ebayon annál a résznél hogy kijelölöm a fizetés PayPal lehetőséget? mert jelenleg felugrik az ebayon belül paypal fizteés után hogy lépjek be Paypal fiokba , miután beléptem elfogadta a jelszót és kéri a kártya adatokat , ezt nem értem miért?

2017. febr. 22. 21:04
 7/7 A kérdező kommentje:

Szeretnék ebayon vásárólni de félek megadni a kártya adatokat a paypal nak is (söt csak begépelni pc re is mert lehet keyloggerel fertőzött a gép nem biztos csak ki tudja) , a bankomnál meg nincs web,virtuális kártya lehetőség.

inkább utalnék az ebaynak mert ott jön sms megerősítés

2017. febr. 22. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!