Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van olyan opció valamelyik...

Csacsi1985 kérdése:

Van olyan opció valamelyik banknál, hogy 4. 000. 000 a ház s felveszem a szocpolt és a többit részletben törlesztem az eladónak? Mintha albérletben lennék? Vagy ez megegyezés tárgyát képezi eladó és vevő közt?

Figyelt kérdés
2017. febr. 25. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Ugy eljek, de nem ertem: te most a bankkal reszletekben akarod kifizettetni az eladonak a lakast/hazat?


De miert menne bele az elado ilyesmibe...? O penzt akar a hazert, nem reszleteket sok evre, mikozben te laksz benne. Kinek a neven lenne a lakas? Ha a tieden, akkor az az eladonak kevesbe jo uzlet, mert a penzet nem kapta meg, te meg bekoltoztel. Ha az eladoen, akkor remek uzlet, de neki: te fizetsz a semmiert, es mivel nincs a neveden, barmikor kidobhat belole.

2017. febr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
1-es, szerintem szocpolt nem is tudna úgy felvenni, hogy az eladó nevén van a ház...
2017. febr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Ez így elég zavaros!

Mit is szeretnél pontosan?

2017. febr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Pont azért adnak hitelt, hogy az eladó megkapja egészben a pénzt. Ő mi a rákért akarna neked hitelezni? Nyilván neki is kell a pénz.
2017. febr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!