Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fundamenta hitel törlesztőrelé...

Kovi_95 kérdése:

Fundamenta hitel törlesztőrelét fizetési probléma?

Figyelt kérdés

Van egy olyan esetem hogy csoportos megbízással fizetem a hitelt a nettbanka be is van állítva de már 2 hónapja nem vonják ahogy eddig rendszeresen!

Voltam az bankba ott azt mondák él a megbízás viszont a fundamenta leveleket és smst küldözget hogy utaljam...

Na most kénytelen voltam utalni egy havi részletet de 3 napra jött az új levél hogy nem érkezett utalás és kamtostúl kell utalnom ! Már írtam levelet a fundamentának felhívtam az ügyfél szolgálatot de ugyan úgy jönnek a levelek nem tudna esetleg segíteni valaki?



#Fundamenta #hitel #Fizetésiproblémák
2017. márc. 9. 14:32
 1/2 anonim válasza:
Hivd fel ujra az ugyfelszolgalatot vagy menj be szemelyesen.
2017. márc. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Menj be a bankba és keressék meg a hibát. Ha csoportos beszedéssel fizeted, akkor "ott van a kutya elásva",azaz mindenképp a bank a hibás - szerintem.

Nézzék meg vagy Te nézd meg a netbankban, hogy a számlatörténetben benne van-e, hogy elment az utalás?

2017. márc. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!