Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért kell betölteni a 23....

Miért kell betölteni a 23. életévet a személyi kölcsön fölvételéhez az Ersténél?

Figyelt kérdés

Személyi kölcsönt vennék föl, 18/f van munkahelyem. Min-bér.


Valami Más opció?


2017. márc. 25. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilván jobban bízik a bank egy olyan emberben, akinél már lát néhány munkával eltöltött évet.
2017. márc. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert nem bíznak a 23 év alattiakban.
2017. márc. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Végigjársz minden bankot, más lehetőséged nincs. De nem látok rá reális esélyt, hogy 18 évesen minimálbérre bármennyi személyi kölcsönt adjon bármelyik bank.
2017. márc. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ez kurwa nagy előítéletesség és diskzrimináció.
2017. márc. 26. 11:31
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Mert jófejek, máshol 25 a határ
2017. márc. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem 21évesen nem adtak a laptopomhoz hitelta tescoban, pedig 1,5éves határozatlan idejű munkaszerződéssel rendelkeztem. Elmentem egy másik üzletben, elmondtam, hogy miért nem kaptam a laptopomra részletfizetési lehetőséget, majd a hölgy közölte, hogy a fiatalok megbízhatatlanok, változik folyamatosan a munkahelyük, és a következő kérdése neki is az lett volna , hogy mennyi idős vagyok. Vicc az egész.
2017. márc. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne háborodj fel kérdező, lehet épp most mentenek meg saját magadtól. A banknak amúgy szíve joga eldönteni, hogy kinek adja a pénzét és milyen feltételekkel. Ez nem szeretetszolgálat, hanem üzlet. Ha a bank kockázat szempontjából úgy ítéli meg, hogy x év felett ad csak hitelt, lehetsz te kivételesen megbízható és szorgalmas gyerek, akkor sem fogsz hitelt kapni. Ugyanakkor el sem tud képzelni, hogy minimálbér mellett mi lehet olyan égetően fontos, amihez hitelt szeretnél felvenni. Ha csak ennyit keresel, a hitel nem oldja meg a gondod, pont ellenkezőleg!
2017. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!