Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Short részvény pozíciónál,...

Short részvény pozíciónál, miért alacsonyabb a nyitási árfolyam, mint a nyitáskor lévő valóságos árfolyam?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 13. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Valamiből kell élnie az oldal üzemeltetőnek is, nem?
2017. ápr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De hát a short pozíciónál az adott árfolyamon lévő részvényt eladom, és később vásárolom meg. Nem az, hogy az adott árfolyam alatt adom el, és még majd valamikor ha alámegy, az alatt kell megvásárolnom.
2017. ápr. 13. 18:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Épp azért, ha lemegy 10 forintot akkor is csak ott leszel amikor vetted.
2017. ápr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És azt jelzik, hogy melyik részvény árfolyamánál mennyit "vonnak" le az adott árfolyamból?
2017. ápr. 13. 23:00
 5/9 Tóth Károlyka ***** válasza:
Mert a valós árfolyam, és a te eladásod közti rés a kötési költség. De ezt most hagyd abba ha ilyen szinten vagy, mert ebből bukás lesz. :)
2017. ápr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok semmilyen szinten meg, mert most kezdtem és tanulok mindent. De mar találtam egy jo anyagot ami összefoglalja az ilyen "kötelező" információkat :) persze mellette olvasok könyveket is. Egyetem mellett kezdtem el érdeklődni iránta, ugyanis kozgazdasz hallgató vagyok :)
2017. ápr. 15. 21:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy azt fentebb is írták, most felejtsd el, de azonnal. Inkább költsd lottóra. Lottómilliomos több van a Földön, mint ahányan a tőzsdéből nyertek.
2017. ápr. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem felejtem el, hiszen senki nem született ugy, h tud tőzsdezni :D tanulok róla, mert erdekel, mint hobbi.
2017. ápr. 20. 18:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Istenem, ennyi hülyét... Lottózz a tőzsde helyett. Attól, hogy ti nem értitek, nem láttok bele, még nem lehetetlen pénzt csinálni tőzsdén. A kérdező írta, hogy egyetemista és anyagokat olvas a tőzsdézésről. Csak így tovább! Végre sikerül elhagyni azt a begyöpösödött felfogást, hogy a párnacihában tartott pénz a legjobb. 😊 Egyébként a válasz a kérdésedre az amit az előbbiekben leírtak. Jutalékból él a cég. 😊
2017. ápr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!