Takarékbank egyenleg?

Figyelt kérdés

tegnap 1500-forintot fizettem be a számlámra,de abból 750 forint fedezet lett,azt írja a netbank hogy 1200 forint egyenlegem van,de azt nem tudom fel használni.

nem ATM-ből szeretném levenni,hanem sportfogadói profilomba szerettem volna befizetni. ilyenkor mi a teendő? mi a fedezet?



2017. ápr. 14. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
"Takarékbank" :DDDDD Istenem, vannak emberek akik ilyen helyekre teszik a pénzüket?
2017. ápr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha tudom hogy ilyen szerencsétlenek vannak ezen a helyen mint te,akkor nem is írom ki a kérdésem:)


de hogy válaszoljak a kérdésedre kedves barátom,igen ösztön díj miatt muszáj voltam,mert gyorsan kellett nyitnom számlát:)

2017. ápr. 14. 20:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Melyik bank vagy takarékszövetkezet pontosan?


Mert az "igazi takarékbank" nem vezet magánszemélyeknek számát, csak ún. ernyőbankja a takszövöknek és néhány takszövökből alakult kereskedelmi banknak.



Annál a takszövnél vagy banknál kellene érdeklődnöd ahol a számlád van.


De először a netbankban megnézni a számlatörténetet. Hogy mennyi volt az egyenleged mielőtt beraktad, milyen levonások történtek.


Ha valami nem stimmel, akkor érdeklődj személyesen vagy telebankon a számlavezető bankodnál, takarékszövetkezetednél.

2017. ápr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Előbb kimaradt:


Az "igazi" Takarékbank, a Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt-t jelenti.

2017. ápr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hajdútakaréknál vagyok. semmilyen teljesítésre váró megbízásom nem volt. -17 forintban voltam,be fizettem 1500-at abból 750-t tudtam a fiókomba át utalni "sportfogadás" tehát még 1200 forint az egyenlegem,de a fedezetem 8 forint csak. és ezt nem értem hogy miért nem használhatom fel a maradék egyenlegem és miért nincs fedezetem. jelenleg nem tudom felvenni a kapcsolatot a takarékkal sem személyesen,sem telefonon ugyanis szombat van (meg persze jön a húsvét..) a számla történetet természetesen emg néztem,és semmilyen gubanc nincs.
2017. ápr. 15. 11:45
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Már meg is van a dolog nyitja. Nem fogsz örülni.

Bankfióki átutalás drága dolog. Valószínűleg a hiányzó összeg az átutalás díja volt.

Nem csak százalékos, hanem minimum összeg is meg van szabva, gondolom és ezért lett ilyen sok a költség, ilyen alacsony összegű átutalásnál.


Telefonon pedig szerintem mindig el lehet érni őket.

A bankoknak 0-24-es telebank szolgáltatása van. Bár lehet, hogy néhány takarékszövetkezetnél még nem így van.

2017. ápr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!