Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért ígérik, hogy 0 ft a...

Miért ígérik, hogy 0 ft a számlafizetési miközben van kezelési költség a háttérben?

Figyelt kérdés

Szerettem volna junior számlát az Otp-re esett a választásom (amit utólag belátom, hogy nagy hiba volt) és előzőleg igényeltem online is. Értesítettek másnap e-mailben, hogy mehetek átvenni és szerződést aláírni. El is mentem és bár az sem elhanyagolható tény, hogy rengeteget vártam, de akkor tájékoztatnak, hogy rendszerhiba miatt másnap vissza kell mennem. Persze, az embernek rengeteg energiája van ehhez a herce-

hurcához, de mivel én akartam nem siránkozom. Ma vissza mentem időpontra és megint 20 percet kellett várnom amíg a kisasszony hajlandó volt fogadni kis csúszással. Erre megint képes lett volna elküldeni rendszer hibára vonatkozva egy újabb időpontot egyeztetve. Én vonakodtam és erre biztosan a jutaléktól, mint motiváció észbe kapott és addig kattingatott amíg pillanatok alatt megoldotta az üzemzavart. Már aláírtam egy papírt is, mire közli a kártyával járó kezelési költség díját amiről eddig egy szó sem esett. Itt ment el a türelmem igazán. Azt hittem a számlafizetési díj az maga a kezelési költséggel egyenlő. Erre közlik velem, hogy minden hónapban levonnak a számlámról x összeget. Hogy lehetséges ez? Miféle kiskapu ez? Az ember többszöri várakozással az idejét arra pazarolja, hogy aztán valaki közölje vele azt az apró betűs részt amit sehol nem tüntettek fel. Miért veszik az embert hülyére? Köszönöm a normális válaszokat.



2017. ápr. 28. 23:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
24 éves korig van junior számla az OTP-nél.
2017. ápr. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

24 éves korig van valóban a junior számla. De szerencsére az utolsó pillanatban nem csináltattam meg.

ui: Számlavezetési díjat akartam írni a kérdésben. Elírtam. Bocsánat elsiettem.

[link]

Ha legörgettek a folyószámlahitelnél írja, hogy 359ft/hó a kezelési költség

2017. ápr. 29. 17:03
 13/15 anonim ***** válasza:
Mert, igényeltél folyószámlahitelt is?
2017. ápr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem igényeltem, de a 150 ft-os netbank havidíját is említette, de az alap folyószámlának is hasonló összegű kezelési költséget említett. De szerintem akkor is lehúzásnak tartom a folyószámlahitel összegét is. Az a véleményem kezd lassan kialakulni, hogy valójában ez az egész 21.századi bankrendszer egy rossz vicc.
2017. ápr. 29. 17:58
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát ne kérjék folyószámlahitelt, és akkor nem számolnak fel rá költséget.
2017. ápr. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!