Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Rejtett számról hívhat az OTP?

Rejtett számról hívhat az OTP?

Figyelt kérdés

Tudtommal rejtett számról hivatalos helyről nem hívnak.

Már napok óta napi 2x hív egy rejtett szám, most felvettem. Véleménykutatás címszóval keresett meg. Első és egyetlen kérdése, hogy az elmúlt héten vettem-e fel személyi kölcsönt (mondtam, hogy igen), a többi meg csak az ügyintézőre vonatkozott, hogy megfelelő volt-e, gyors, barátságos stb.

Az ilyenek miért kíváncsiak erre? Mit tud azzal kezdeni, hogy én most pl igent mondtam?



2017. máj. 16. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem az OTP hívott, hanem valami megbízottjuk, és ezek szerint igen.
2017. máj. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sok helyen van ilyen értékelőrendszer. nyilván ha egy kollégára sok negatív vélemény érkezik, akkor kirúgják. sok helyen még a rögzített hívásokat is elemzik.
2017. máj. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, engem eddig csak arról hívtak. Remek megoldás, mert így visszahívni nem lehet őket, és pl. ha ki van kapcsolva a telefonom, vagy nincs térerő, akkor meg sem tudom, hogy kerestek.
2017. máj. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!