Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az OTP-nél beváltják a sok,...

Az OTP-nél beváltják a sok, vegyes címletű bankjegyeimet (régebbi 2000,5000 forintosok) nagyobb és új bankjegyekre (20. 000 és 10. 000 forintosok)?

Figyelt kérdés

Diák vagyok, régóta kuporgatok itthon egy kis pénzt (nagyjából 150.000 Ft), ezt sajnos megkeserítette az MNB azzal hogy újabb bankjegycsere történt, azonban nem tudom hol tudnám beváltani őket, és nemsokára fizetni se tudok vele


Az OTP-nél van egy Junior számlám, tehát hivatalosan OTP ügyfél vagyok, viszont nem szeretném bolygatni a számlámat, csakis a készpénzt szeretném velük oly módon feldolgoztatni, amiben tovább tárolhatom itthon


Megcsinálják ezt nekem az OTP-ben vajon?


2017. máj. 18. 21:39
 1/2 A kérdező kommentje:

Most olvasom csak:


b) bankjegyváltás

- az ügyféltől átvett, címletenként 20 darabot meg nem haladó bankjegymennyiség: Díjmentes



Egyem a lelküket, akkor ezek szerint tényleg beváltják nekem, addig amíg nincs mondjuk 20 db ezresem és 20db kétezresem, stb., hanem mindegyik címletből csak olyan 6-7db?

2017. máj. 18. 21:45
 2/2 A kérdező kommentje:

Akiben felmerülne ugyanaz a kérdés mint bennem, és olvasná ezt, azt megnyugtatom: Yep, beváltották szó nélkül az OTP-ben friss, ropogós új címletekre



Nem tudom beváltják-e olyan ügyfeleknek akiknek nincs számlája ott, hanem csak besétálnak, de ha igen, akkor hatalmas köszönet nekik

2017. máj. 21. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!