Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha bemegyek egy bankba, és ki...

Ha bemegyek egy bankba, és ki akarok kérni mondjuk 30. 000 forintot 500 forintos bankjegyekben, odaadják?

Figyelt kérdés

Automata mindig úgy ad hogy pont kijöjjön annyi, ezért nem akarom. Hosszú táv költőpénz lenne, azért akarom 500-as bankókban felvenni.


OTP-s vagyok. Megoldható ez? Sorszám, odamegyek, ezt elmondom, és (nem baj ha kicsit rá kell fizetni) megoldják nekem?


Köszi! Zöld annak aki segít!



2017. máj. 24. 22:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Kérdeztem több embert, de senki se tudja hogy mi van ilyenkor. Persze ezres bankók is szóba jöhetnek, de csak 500 és 1.000 lenne jó. Okozhat ez gondot a bankban?
2017. máj. 24. 22:22
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Kb egy ezresed fogja bánni
2017. máj. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy az automatán be lehet állítani, hogy ezteseket adjon
2017. máj. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Korábban néztem ezt én is. Az biztos, hogy megoldható de bizonyos darabszám fölött külön díja van.
2017. máj. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Ez elsősorban a Posta tevékenységi körébe tartozik. Náluk van ilyen szolgáltatás, ők vannak erre felkészülve.

Az OTP-ben 1-1 ügyintéző kasszájában valószínűleg nincs is 30 darab ilyen kis címletből. A kedvedért meg nem feltétlenül fogják összeszedni több munkatárs kasszájából. Ha van is lehetőség arra, amit akarsz, azt valószínűleg előre be kell jelenteni a kiemelt darabszámra való tekintettel. Egyik nap bejelented az igényed, és egy másik napra teljesítik. De mint mondtam, inkább a postán kellene csinálnod a váltást, mert nekik konkrétan van ilyen szolgáltatásuk, van erre rendszeresített igénylőlapjuk is, amit ki kell tölteni előtte, stb.

2017. máj. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
60 db 500-ast vagy 30 db 1000-est simán kapsz, abban semmi extra sincsen.
2017. máj. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
nehogy már 60 darab bankjegy, pláne 500-as kiemelt darabszám legyen :D XD
2017. máj. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na, majd kipróbálom! Köszi mindenkinek! Körbezöldeztem mindenkit :D
2017. máj. 25. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!