Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » KATA-s vállalkozó hogy tud...

KATA-s vállalkozó hogy tud hitelhez jutni?

Figyelt kérdés
Valakinek van személyes tapasztalata ezzel kapcsolatban? Az én esetemben nem számlára érkezik a jövedelmem. Melyik banknál érdeklődjek, ahol azt a jövedelmet veszik figyelembe, amit leigazolt a NAV? 2 éves a vállalkozásom. A leigazolt jövedelmem szerint simán kapnom kellene a kért összeget, de mégis a bankoknál probléma ez a fajta vállalkozás. A kértnél sokkal kevesebbet tudnának adni, de még azt a keveset se ígérték biztosra. Személyi kölcsönt szeretnék felvenni. Tapasztalat? Előre is köszönöm a válaszokat!
2017. jún. 16. 11:22
 1/1 anonim ***** válasza:

KATA-s vagyok, többször, többféle hitelt próbáltam felvenni, de KATA-snak szinte semmit nem adnak - nem szeretik a bankok őket... :-)

Személyi kölcsön talán az egyetlen, amit kaphatnál, de ha nem számlára érkezik a jövedelmed, akkor akár ez is lehet negatívum.

Ha végképp semmi nem megy, akkor talán próbáld meg a Providentet - de ott is az van, hogy igazából csak átutalással éri meg törleszteni - ha meg otthoni szolgáltatással akarnak adni, az nagyon sokra jön ki.

2017. jún. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!