Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem tudom fizetni Citi Bank...

Nem tudom fizetni Citi Bank felé a tartozásomat. Miért hívogatnak naponta? Nem értik meg?

Figyelt kérdés

Hiába mondtam el nekik minden egyes alkalommal,hogy nem tudok fizetni,kenyérre sincs sokszor pénzünk,csináljanak amit akarnak,mégis minden nap felhívnak. Reggel,este 9kor...ha éppen nincs nálam a telefon,orvosnál vagyok és nem veszem fel,már hívják,zaklatják munkahelyemet, a kollégáimat(mivel engem sosem értek még ott).

Számon kérnek,hova megy el a fizetésem,naponta többször hívnak különböző számon egymás után,arrogánsabbnál arrogánsabb emberek. Már gyomoridegem van. Megtehetik ezt? Ez már kimeríti bőven a zaklatás fogalmát!!!


2010. máj. 20. 10:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Pszichológiai terror.

Ez gyakorlott szokás.

Semmit nem tudsz tenni ellene, feljelented őket, hogy tartozol nekik és vissza akarják kapni?

2010. máj. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam bunkó velük,máris másképpen álltak hozzám.Mondjuk én kisebb törlesztőrészletért harcoltam.Ezek a besavanyodott,monoton gépek csak addig Janik,amíg hagyod magad.Aztán meg csak pillognak,hogy hoppá.....de bunkó volt az ügyfél...
2010. máj. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Azért nem jelentheti fel őket, mert vissza akarja a bank szerezni a pénzt. De ha a szerződésben ez nincs leszabályozva, akkor a szükségszerűségen ez már réges-régen túlmutat! Tehát akár a zaklatás tényét is kimerítheti.
2010. máj. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
41%

Végül is te tartozol és te nem fizetsz.


Ha mondjuk egy építőipari munka árával tartoznál egy cégnek, simán lehet, h meg is vernének minden nap.


Tehát még olcsón megúszod, h csak hívogatnak.


Tartozást nem megadni csúnya dolog, lopásnak hívják.

2010. máj. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
11:06 tudod bárki kerülhet sz.r helyzetbe.Ilyen sajnos előfordul.És van,hogy elég sok idő kilábalni belőle.
2010. máj. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%

ma 11:16


Adsz kölcsön nekem egy kis pénzt mondjuk egy hétre?


Azután majd "szar helyzetbe kerülök".


Kíváncsi vagyok te fogsz-e hívogatni engem?

2010. máj. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
11:29 úgyhiszem félreértettél!És nem is rólam van szó.Én azt mondom,hogy mindenki kerülhet,ilyen helyzetbe,nem hiszem,hogy lopni akart.Teljesen máshogyan értelmezted a válaszomat...
2010. máj. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
A munkahelyét nem hívhatják, jelentse fel őket, ez törvénytelen.
2010. máj. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
19%

ma 11:38


Akkor megpróbálom egy példán keresztül megértetni veled:


Bemész a bankodba:

- Jó napot kívánok szeretnék kivenni X összeget.

- Jó napot! Sajnos nem adhatok, mert kölcsönadtuk XY-nak és ő, hogy is mondjam, "szar helyzetbe került és ki tudja mikorra lábal ki belőle"...


Megértő lennél?


Mert a bankban az a te pénzed, nem a banké!

A kérdező neked (is) tartozik. A bank csupán helyetted, helyettünk próbálja behajtani. Nagyon helyesen.

2010. máj. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Uhh,már megint milyen okos emberekkel hoz össze a sors...

Örülj neki,hogy nem te élsz a nap 24 órájából 24órát gyomorgörcsben és a te anyagi helyzeted nem ilyen.

Tanulópénz meg volt,vissza csinálni nem tudom.

Itt a zaklatásról van szó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Már megmondtam nekik egy csomószor,hogy nincs,nem tudok adni,miért nem mondják fel a hitelt hónapok óta és miért nem vonják a fizetésemből???????? Legalább békém lenne...

2010. máj. 20. 15:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!