Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem tudom fizetni Citi Bank...

Nem tudom fizetni Citi Bank felé a tartozásomat. Miért hívogatnak naponta? Nem értik meg?

Figyelt kérdés

Hiába mondtam el nekik minden egyes alkalommal,hogy nem tudok fizetni,kenyérre sincs sokszor pénzünk,csináljanak amit akarnak,mégis minden nap felhívnak. Reggel,este 9kor...ha éppen nincs nálam a telefon,orvosnál vagyok és nem veszem fel,már hívják,zaklatják munkahelyemet, a kollégáimat(mivel engem sosem értek még ott).

Számon kérnek,hova megy el a fizetésem,naponta többször hívnak különböző számon egymás után,arrogánsabbnál arrogánsabb emberek. Már gyomoridegem van. Megtehetik ezt? Ez már kimeríti bőven a zaklatás fogalmát!!!


2010. máj. 20. 10:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"Lecseréltem. Akkor hívtak munkahelyen...végül kinyomozták az újat..."


Hát, ha nagyon zavar, akkor vedd fel a hívásokat magnóra, és tegyél feljelentést ismeretlen tettes ellen, kérjed, hogy figyeljék a hívásaidat. Végülis megfoghatóak akkor is, ha nem egyvalaki csinálja az egészet, társtettesség is van.

2010. máj. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Az, hogy mindennap zaklatnak "enyhe" túlzás. Egyébként ha zavar, közöld velük, hogy levél útján tartsák a kapcsolatot, ha nem veszik a lapot, küldd el őket a búsba!

Ha meg még nem késő, próbálj meg átütemezést kérni( sok esély nincs rá, tapasztalat)

2010. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Hiába kérem mondok én bármit már ezeknek...:(((
2010. máj. 24. 19:44
 24/25 anonim ***** válasza:
2010. máj. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Ez a link jó volt,köszönöm! Ma este fél 8kor pont hívtak é hiába hivatkoztam erre,lesz@rták!
2010. máj. 27. 21:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!