Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp-ek heeeelp, hogy tudom...

Otp-ek heeeelp, hogy tudom megnézni mennyi penz van a kartyamon bankautomatan kivul?

Figyelt kérdés
Nos az otp-nek van olyan hogy szamla lekerdeze a neten, aki hasznalja nektek hibas? Olyan gondom lenne ugye kozos szamlank van a tesommal es ő tegnap levett penzt en reggel megneztem az osszeget mennyi van meg rajta. Aztan estere meg kevesebb lett es semelyikunk nem vett le rola aznap. Ez miert van meghibasodott a rendszer? Nem igazan ertek ehez, es most elegge ideges vagyok mert nekem elmeletileg utaltak penzt tegnap es azt sem jelzi ki az oldal hogy tobb lenne. Bankautomata nincs a kozelben. Valaki segitsen

2017. jún. 30. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A bankkártyádon nincs pénz.
2017. jún. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Online is megtudod nézni netbankon keresztül (ha van), vagy telebankon keresztül telefon felhívod őket, esetleg személyesen bankfiókban.
2017. jún. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"nekem elmeletileg utaltak penzt tegnap es azt sem jelzi ki az oldal hogy tobb lenne."


Az elméleti utalást nem jelzi ki - csak a gyakorlatit :D


Komolyra fordítva a szót: lehet, hogy tegnap későn utaltak, banki időn kívül - akkor még esetleg nem ért át.

Ha van netbankos szerződésed és tudod az azonosítódat, a számlaszámot és a jelszót (vagy a testvéred), akkor a neten is meg tudod nézni. Ha nincs, a bankfiókban meg tudod nézetni és mindjárt azt is megkérdezni, hogy miért lett kevesebb, illetve megjött-e már azóta a pénz?

Amúgy nem vásároltatok kártyával azóta valamit?

2017. jún. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!