Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Akad itt bárki akit valaha...

Akad itt bárki akit valaha átvertek paypalen?

Figyelt kérdés
Egyesek nem értik meg hogy az egyik legnépszerűbb online fizetési oldalról van szó lenne ennek bármi alapja?

2017. júl. 3. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszer nagyon régen történt velem ilyen. Valaki elküldte a pénzt, majd szépen besétált a bankjába és egy chargeback eljárás keretében stornóztatta a fizetést, így a Paypal is visszavonta ezt az összeget a számlámról.

Sajnos ez a lehetőség mindig benne van a pakliban online fizetésnél és a Paypal is írja, hogy ez a dolog a kártyatulajdonos és a kártyakibocsátó ügye és nincs befolyásuk rá.

[link]

Nyilván aki rendszeresen stornóztatja a fizetéseit bank által, annak a számláját a Paypal előbb-utóbb zárolja.

2017. júl. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van egy kisebb webshopom ahól Paypallal lehet fizetni, egy adott személy egy elég nagy összegű rendelést adott le, ami már akkor fura volt,hogy a címe elég érdekes volt, hiába kerestem rá google mapsen nem találtam meg. Ennek ellenére feladtam a csomagot ami a fura cím ellenére meg is kapott a nyomon követő szerint.

Ennek ellenére chargeback eljárást indított így a pénzét a paypal visszaküldte. Mindezt annak ellenére,hogy megkapta a termékeket.

Ekkor olvastam utána,hogy létezik ilyen átverés,hogy valami érdekes címet adnak meg, nagy összegben rendelnek, majd a végén chargebackelik az összeget... Így buktam el 200$-t :(

2017. júl. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!