Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » . Lejárt a bankkartyam (otp)...

. Lejárt a bankkartyam (otp) es nem vettem észre. A régi lakcimemre postazhattak az uj kártyát. Mi a teendo? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok.mint irtam lejart a kartyam. Ma fizetni akartam vele es közölték ez hasznalhatatlan már. Ami rajta van pénzem azt hogyan tudom levenni ? Valaki valamit ? esetleg ha bemegyek a banka ott kiadják ?
2017. júl. 5. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A pénz nem a kártyán van, szóval bármikor hozzáférhetsz a bankban 1,5% kezelési díj levonása után...
2017. júl. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

A lakcímváltozást mindig mielőbb be kell jelenteni egy csomó helyen...

A bankban főleg a saját érdeked....

Emlékszem nekem szerződéskötskor lefénymásolták az okmányaimat...

Aztán mikor új személyim lett és személyes ügyintézéskor az ügyintéző észrevette, hogy új, rögtön azt is lefénymásolta, és rakta az aktámba...

Lakcímváltozásnál mindez még fontosabb......


De a pénzed felveheted a bankban is.

Továbbá a régi címeden lakóktól csak megkaphatod a leveleidet, nem....???

2017. júl. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Le kell tiltatni a kártyát, és kérni másikat, ezúttal az új címedre. Ennek valószínűleg lesz díja, mert a te hibádból nem kaptad meg, nem jelentetted be a lakcímváltozást. A pénzt pedig ki tudod venni bankfiókban, csak többet vonnak le, mintha kártyával vennéd ki.
2017. júl. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem a bankodat kérdezed meg?
2017. júl. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Először próbálkozz a régi címeden, hátha oda tudják adni a kártyát. Letiltatni nem kell, mert az csak aktiválás után használható, amit az új lakó egész biztosan nem tett meg.
2017. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!