Fundamenta egyenleg?

Figyelt kérdés
Hol tudom megnézni mennyi van rajta?
2017. júl. 10. 09:26
 1/8 anonim válasza:

Engem is érdekelne. Ma kezdtem és kíváncsi vagyok, hogy oda ért-e az utalás.


(bocs h nem a kédésre válaszoltam)

2017. júl. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jelenleg sehol, csak telefonon lehet lekérdezni az egyenleget az ügyfél szolgálaton.
2017. júl. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sms-t küldenek?
2017. júl. 11. 16:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem küldenek.

Kapsz évente egyenlegközlőt, úgy január magasságában, levélben.

Ezen felül csak telefonon tudsz érdeklődni. Call center felhív, majd fél óra várakozás után ügyintézőnek ltp szerződés, vagy ajánlatszám, plusz személyes adatok bediktálása után kérdést előad, aztán választ tudomásul vesz, majd elköszön.

Egyéb mód nincs.

2017. júl. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tavaly novemberben kötöttem de azóta semmi nem jött. Csak a bankszámlakivonaton látom hogy vontak
2017. júl. 15. 10:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem jött, mert még nincs lezárt éved. 2018-ban fogsz először kapni. Vagy legkorábban idén decemberben.
2017. júl. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

imádom a céget:

se egy visszajelzés se egy egyenleg...

felhasználási feltételek között semmi nyoma a felmondásnak, megszüntetésnek annak hogy csináld mik a következmények stb.

2017. okt. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Neten is meg lehet nézni, csak regisztrálj fundi honlapján a netbankjukba. Túl sok mindent nem lehet intézni ott, de azért egyenleg látszik.
2017. okt. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!