Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy duplázódhatott meg a...

Hogy duplázódhatott meg a tartozásom?

Figyelt kérdés
Elvesztettem a munkám, aminek következtében nem fizettem ki időben egy rendelést, erre most kapom a levelet, hogy a dupláját kell kifizetnem. Még nem került végrehajtókhoz, akkor mégis mire fel követel ennyi pénzt a cég? Vagy ez teljesen jogszerű? Egyébként pár napja fizettem a tartozást, de ezt előtte adták fel.
2017. júl. 11. 20:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Továbbra is azt mondom, hogy a válaszadáshoz lényegtelen több információt megadnom. A kérdésem arra vonatkozott, hogyha megrendelsz valamit, amit utólag kell fizetned, és ennek nem teszel eleget, akkor megduplázódhat-e az összeg. Mivel, azt írjátok, hogy lehetséges, így megválaszoltátok a kérdésemet, ergo nem kérdőjelezhetem meg ennek jogszerűségét. Köszönöm a válaszokat, és javaslom, hogy legyetek kicsit elővigyázatosabbak. A 21. században már bármi lehetséges...
2017. júl. 12. 11:17
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"Továbbra is azt mondom, hogy a válaszadáshoz lényegtelen több információt megadnom."


Ja, csak úgy záporoznak a releváns válaszok... ennyiből nem lehet segíteni...

2017. júl. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Komolyan nem értelek Titeket. Leírtam mindent. Rendeltem valamit pár ezerért, amit utólag kellett fizetnem. Nem tudtam, így jött egy levél ugyanattól a cégtől, hogyha nem fizetem be, akkor átadják egy behajtó cégnek. Ebben a levélben viszont már az eredeti összegem dupláját kérik. Írtátok az ászf-et, kerestem, de nem található az oldalukon. Minden részletet leírtam. Az már teljesen felesleges, hogy milyen cég. Olyan kft., mint a többi. Hogy várhatjátok el tőlem, hogy pontos adatokat adjak? Aki ért hozzá, az ennyiből meg kell, hogy mondja. Ezen az oldalon miért nem tud senki a kérdésre válaszolni? Már bocsánat, de ha fogalmatok sincs amúgy sem az egészről, akkor miért engem szekáltok?
2017. júl. 13. 17:15
 14/14 A kérdező kommentje:
Engem az érdekelt volna, hogy milyen jogcímen kérnek ennyit. Amúgy regisztrációs díjként van feltüntetve. De nem értem, hogy milyen regisztrációs díj ez, mivel semmit sem részleteznek benne. Egy fél oldal az egész.
2017. júl. 13. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!