Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Steamen vettem egy játékot...

Steamen vettem egy játékot bankkártyával de nem tetszett és vissza akartam kapni a pénzt, még nem jött meg, mi a teendő?

Figyelt kérdés

A Steam mondott valamit a bank számlakivonatokkal kapcsolatosan, de mivel nekem OTP junior számlám van, vagyis 18 év alatti vagyok ezért nem igazán vagyok jártas ezekben, valaki segítene, itt egy szöveg ami levolt írva, ezt nem nagyon tudom értelmezni, vagy én vagyok túl hülye nem tudom..


"A Steam júl. 13. dátummal jóváhagyta visszatérítésed.

7,50€ kerül visszatérítésre a fizetési módodra

Mivel a Steam a vásárlást követő 24 órán belül jóváhagyta a visszatérítési kérelmedet, a tranzakció visszavonásra került. Bankod nagy valószínűséggel el fogja távolítani a függő zárolást a számlakivonatodról ahelyett, hogy vásárlást és visszatérítést mutatna.

Kérjük, nézd át bankszámla-kivonatodat és ellenőrizd, hogy az eredeti terhelés eltávolításra került.

Ha a terhelés még mindig ott van, bankod még nem rendezte a számládat. Ez a folyamat általában gyors, de akár 7 vagy több napot is igénybe vehet bankodtól függően.

Ha a terhelés nem tűnik el a bankszámla-kivonatodról, fel kell venned a kapcsolatot a fizetési szolgáltatóddal, hogy szabadítsák fel az összeget. A Steam Támogatás nem tudja felgyorsítani ezt a folyamatot."



2017. júl. 14. 02:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Letelt már a 7 nap? Egyszer én is refundoltam, és nálam a bankszámlanaplóban szereplő steam vásárlás értéke csökkent, a többi visszakerült a számlaegyenlegre. Mivel nel kapid vissza 100%-ban, amit levontak. Szóval, ha jóváhagyták akkor teljesen biztos, hogy visszakapod a pénzt.
2017. júl. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még nem telt le, de akkor majd várok addig :) köszi a választ
2017. júl. 14. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!