Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi díjat számol fel az...

Mennyi díjat számol fel az Erste bank jelenleg Joker hitelkártyáról történő átutalásért?

Figyelt kérdés
Próbáltam hívni őket, de majdnem 10 perces várakozási időt mond az automata. 10.000 HUF átutalásáról lenne szó és interneten sem találok erre vonatkozó utalást, holnap reggelig pedig fontos lenne megtudnom agy hozzávetőleges díjat.

2017. júl. 16. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hirdetményben megtalálod. Lesz alap utalás + kamat.
2017. júl. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ezt így sejtettem. Kerestem több helyen, nyilván nem találtam, ezért tettem fel itt a kérdést,nem azért mert lusta voltam utánanézni.
2017. júl. 16. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Én múltkor véletlenül a hitelkártyaszámlámról utaltam. A folyószámláról akartam.


199 ft + 1,5%


A kamatozás (kb. évi 39% ha jól emlékszem) pedig aznap elindul, nincs türelmi időszak.

Készpénzfelvétellel azonos módon.


Jövő hónap 10-én zárják a ciklust. Elég hosszú idő. Addig kamatozni fog.


Inkább ne utalj így!


Vagy ha mégis amint tudod fizesd vissza! De ilyenkor nem elég ha a 10 000 ft-ot visszautalod, hiszen a korábban könyvelt vásárlásaid töltöd vissza vele előre. Időrend szerint. A korábbi költéseid is vissza kell fizetned, hogy az átutalt összeg kamatozása megálljon.


Ezért javasoltam, hogy inkább ne!

2017. júl. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, ennél sokkal olcsóbban is utalhatsz/fizethetsz más számlára. Még a rózsaszín csekk is olcsóbb.
2017. júl. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Nektek, nemsokára visszafizetésre is kerül, csak ezért mertem így utalni :)
2017. júl. 20. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!