Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kaphatunk csok-ot? Mennyi a...

Kaphatunk csok-ot? Mennyi a havi törlesztése?

Figyelt kérdés
Párommal nem vagyunk házasok, nekem van gyermekem, páromnak nincs.Tudom még számtalan feltétel van, de engem most ez érdekelni.Vállalnánk még két gyereket így a 10+10 millióra lennék kiváncsi.
2017. júl. 18. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát így elég nehéz lesz hogy alapvető dolgokkal nem vagy tisztaban.A csok nem hitel így nincs törlesztése.Ha veszel fel hitelt annak van.De par millió önerőt mindenképp kérnek.
2017. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szted a 10+10 milliónál a plusz 10 millió mi? Elárulom neked, hogy hitel.
2017. júl. 19. 17:51
 3/7 anonim ***** válasza:

A kérdésed így szól:Kaphatunk csokot?Mennyi a havi törlesztése?A csoknak nincs havi törlesztése.A tíz millió hitelnek van de a hitelt nem kötelező felvenni.Mi sem vettük fel.Igaz így 65%-os készültségig kellett eljutnunk önerőből mire megkaptuk az első részletet.

Szerintem előbb járj utána hogy megkapod e és utàna érdeklődj a törlesztésről.

Eleve kell telek tervrajz költségvetés csak hogy beadd az igényt.

2017. júl. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és ne legyen olyan nagy mellényed.Én mar végigcsinaltam majd akkor pattogj ha te is
2017. júl. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Te pattogsz, értelmezni meg nem tudsz. Magyarázatban leírtam mire gondoltam, és annak van törlesztése, és azt se írtam sehol, hogy építkezni szeretnénk.Okoskodj máshol, mert nem úgy nézel ki mint aki végig csinálta.
2017. júl. 20. 23:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért látod hogy nézek ki?

Mindegy amúgy ilyen hülyékkel nem foglalkozom.És igen én már végigcsináltam és nem egyszerű.De ettől függetlenül kívánom hogy sikerüljön.

2017. júl. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még én vagyok a hülye? Roppant vicces vagy...
2017. júl. 22. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!