Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megtakarítási számlát összeköt...

Megtakarítási számlát összeköthetek pénzforgalmi számlával?

Figyelt kérdés

Ha a megtakarítási számlám a lakossági számlámmal van összekötve, tehát a lakosságiról tudok átvezetni díjmentesen a megtakarítási számlára, ugyanezt megtehetem, hogy a pénzforgalmi számlát is ilyen módon bekötöm, hogy az azon lévő megtakarítást jutalék nélkül tudjam a befektetésire átvezetni?


Mind egy banknál van.


Mert jelenleg csak úgy tudom, hogy átutalom a pénzforgalmi számláról a pénzt a lakosságira egy csomó jutalékért, + tranzakciós adóért, majd a lakosságiról tudom csak díjmentesen átvezetni a megtakarításira.


Ki szeretném hagyni a felesleges és költséges lakosságira való átutalást, és egyből a pénzforgalmiról a megtakarításira vezetném át.



Lehetséges ez?



2017. júl. 22. 21:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
De most már ne szüntesd meg a vállalkozóit, mert mint írtam, jan. 1-től állítólag kötelező lesz a KATA-snak is.
2017. júl. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen, én buktam az elmúlt éveket, és most már max. fél évet spórolhatnék, az meg már belefér. Köszi!
2017. júl. 24. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!