Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ezért nem fognak sok kamatot...

Ezért nem fognak sok kamatot felszámitani?

Figyelt kérdés
Ma vettem le a megmaradt pénzemet a számláról. Maradt rajta egy ezres. Viszont utalás a számlára csak tizedikén lesz, de addig levonja a havi dijat plusz lesz még az éves kártyadij ami mostanában esedékes. tudom hogy mínuszba megy a kártyám de erre nem fognak sok kamatot vagy valami büntetést rátenni?
2017. júl. 29. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
A banki kondícióidat nem ismerem, mert nem írtad, milyen bank, milyen számlacsomag, de kb 3-4-500 ft-ot, ha felszámolnak - többet nem hiszem.
2017. júl. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A havi díj és kártya éves díj terhelése legkorábban hétfőn lehet, az 31-e.

Tehát max tíz napig lesz a számládon egy maximum pár ezer forintos negatív egyenleg. (Nem tudom, hogy milyen típusú számlád és kártyád van, mely banknál.)


Annak a kamata elhanyagolható lesz.

A kényszerhitel kamat éves szinten van meghatározva és ha még 20%-os is, az is pár napra kb. semmi.

Természetesen azért mert alacsony a tartozás amiről szó van.

2017. júl. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!