Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tőzsdézéshez milyen bankszámlá...

Kuruzsló99 kérdése:

Tőzsdézéshez milyen bankszámlát érdemes nyitni?

Figyelt kérdés
Árucikkekkel szeretnék kereskedni, akármilyen segítség, befolyásolás nélkül. Kipróbáltam az 500+ demó verzióját és brutálisan megnöveltem a tőkém, amit nem is akartam elhinni, hogy lehetséges, de egy ismerősöm aki tőzsdézik, azt mondta, hogy igen. Tehát ugyanezt szeretném csinálni élesben, arra lennék kíváncsi, hogy van-e aki konkrétan csak árutőzsdézik, és mit javasol.

2017. aug. 5. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:

"Árucikkekkel szeretnék kereskedni, akármilyen segítség, befolyásolás nélkül...

van-e aki konkrétan csak árutőzsdézik, és mit javasol."


Na most ezen a ponton összezavarodtam :D

Ha mindenféle segítség és befolyásolás nélkül szeretnél árutőzsdézni, akkor miért kérsz innen tanácsot?

Ráadásul a Gyakorin, ahol az emberek min. 50 %-a pénzügyi analfabéta.

Na jó, vannak tőzsdések is, de kevés.


És igen, lehetséges ilyen brutálisan megnövelni a tőkédet: a demo változaton... Aztán élesben meg majd csodálkozol, hogy miért nem sikerül ugyanez? Mert a demo csak "beetetés" - ezt nem mesélte el az ismerősöd? :-)

2017. aug. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a demováltozaton se sikerült:D

Inkább a kryptovaluták jöttek be.Minimális összegeket használtam csak, és 2 nap alatt 28 ezer ft plusszt sikerült csinálnom. Egyébként engem is érdekel, hogy élesben milyen számlát érdemes nyitni.De egy darabig még tanulmányozom, és csak akkor akarom,ha már jobban értek hozzá.

2017. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy magukban a befektetésekben, vásárlás-eladásokban akarok önálló lenni, de rengeteg dolog van amiben jó lenne hasznos tanácsokat szereznem, például hogy milyen bankszámlát nyissak, hol húznak le rólam a legkevesebbet. Tudom hogy a demó verziók beetetések, és én is kaptam +sok lóvét ajándékba csak úgy mert jól teljesítettem, de ettől eltekintve minden bónusz nélkül az elején pár nap alatt meg ötszöröztem a pénzem, igaz kockázatos volt, és nyilván élesbe nem fogok ilyeneket bevállalni.
2017. aug. 5. 15:12
 4/5 anonim válasza:
Melyik demót használtad? Sok sikert!
2018. ápr. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
+500 demóját
2018. ápr. 9. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!