Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 150 ezer forint hitelt szeretn...

150 ezer forint hitelt szeretnék felvenni. Viszont napi bejelntéssel dolgozok. Autó ingatlan nincs nevemen. Bevonni senkit nemtudok. Hol lehet igy hitelt fölvenni?

Figyelt kérdés

2017. aug. 6. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem csak Provident. De készülj, hogy nem 150ezret kell visszafizetned, hanem kb. 400ezret mindennel együtt, olyan magas rajta a kamat.
2017. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
30 ezer lenne a kamat. Nem azzal van a baj. A provident is kér 3 hónapos munkaszerzõdést. Határozatlan idejüt. Én meg biztinsági.õrként dolgozok. Havi 130ezer de nem vagyok bejelentve. Nagyon kellene a hitel hogy betudjunk költözni az albérletbe.
2017. aug. 6. 20:40
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

első ne írjál már hülyeségeket. Ha providentől felvesz 150 ezret nem 400 ezret fizet vissza. Ilyen hülyeséget el ne hidd kérdező.

Providentnél ekkora összegnél már kérnek munkáltatói igazolást, de ha mégsem akkor is mielőtt aláírnád a szerződést, kiszámolják, hogy mennyit kell fizetned hetente/havonta. Olyan 30-40 ezer forint többlettel kell számolnod. Amikor én vettem fel ennyit tőlük, akkor sem fizettem vissza sokkal többet.

2017. aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sehol, nem vagy hitelképes
2017. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na, az a helyzet, hogy a provi pénzbeszedő el tudja intézni, én is voltam napi bejelentéssel, persze, hogy az otthoni szolgáltatással kaptam, hogy őneki is legyen rajta haszna!


Provi irodában ezt te nem tudod intézni, mivel nincs munkaszerződésed.

Ebben a helyzetben nem tudsz mást tenni, bele kell menned ebbe!

2017. aug. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Esetleg ha bankszámlára kapod rendszeresen a bevételt esetleg A-hitel...

Nekem tavaly OTP nem kért semmi munkáltatóit, megnézték mennyi a rendszeres ami jön a számlámra és az alapján megmondták, hogy 200.000 A-hitelem lehet... aztán aláírtam a szerződést és kész...

Viszont ez is adóscsapda, azóta is mínusz 200ezren vagyok minden hónap végére, nem tudom visszatölteni a pénzt, a havi számlaköltség meg így kb 10.000ft...

Keresek 90ezret, ebből a 80 ból kell fentartani magamat... kvanehéz.

2017. aug. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!