Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankot javasolnátok?

Melyik bankot javasolnátok?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne költözés miatt 200.000 forintra. Melyik bankor javasljátok? Havonta max 20.000 forinttal tudom fizetni. Lehetséges, hogy ennyit fizessek havonta? Mennyi idő kb ennek a lefolyása, amíg megkapom a pénzt? Illetve ha megkapom pl. szeptemberben, akkor októberben már el is kell kezdenem fizetni? Köszi előre is! :)

2017. aug. 8. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Először is van rendszeres jövedelmed, s nem próbaidős munkahelyed, mely 3 hónapnál régebbi?

Másodszor. melyik a számlavezető bankod? ugyanis általában ott a legegyszerűbb hitelt kérni, mivel látják a rendszeresen beérkező jövedelmedet.

Ha van bankszámlád és azon rendszeresen beérkező jövedelem, akkor lehet folyószámla hitelkeretet kérni - itt a 200 ezret szerintem gond nélkül megkaphatnád.

Ha nincs, akkor pedig személyi kölcsön, Provident, Cofidis.

Ha jövedelmed sincs, akkor pedig reménytelen.

2017. aug. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Saját bankod, folyószámla hitelketet
2017. aug. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nincs bankom, készpénzben kapom a fizetésem. 1,5 éve dolgozom ugyanazon a munkahelyen.
2017. aug. 8. 18:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát, akkor kicsit nehezebb lesz... Pl. ha határozott idejű szerződésed van, akkor aligha adnak, aztán, ha nem vagy bejelentve, akkor szintén nem kaphatsz, ha csak 4 órában vagy bejelentve, akkor sem valószínű, stb.

Munkáltatói igazolásra, jövedelemigazolásra lesz szükséged.

Igazából nem az a lényeg, hogy mi mit javasolunk, ugyanis a bankoknál számtalan feltételnek meg kell felelni, ahhoz, hogy kölcsönadjanak.

Inkább az a kérdés, hogy melyik bank ad így hitelt? (ráadásul nem írtad le sem a jövedelmed, sem a munkaszerződésed, sem az életkorod, mert 23 év alatt sem szívesen adnak, stb)

Szerintem személyi kölcsönt vagy a Provident-et próbáld meg.

Személyi kölcsönt itt tudsz nézni, aztán, ha megtaláltad a számodra kedvezőt, akkor a honlapjukon meg tudod nézni a feltételeket, s a legtöbbnél kérhetsz visszahívást és akkor nagyjából megtudhatod: kaphatsz-e vagy sem?

Persze még utána is előfordulhat, hogy kedvezőtlenül bírálják el.


[link]

2017. aug. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Határozatlan idejű szerződésem van, 20 éves vagyok, 8 órában vagyok bejelentve 161.000 forinttal. (Papíron 110.000 körül kapok, de kézhez 150-170.000 jön, a túlórákkal együtt, ami ugye papíron nincs rendezve sajnos[kisvállalkozó].) Így, hogy ezeket leírtam talán könnyebb. Köszönöm a segítséget!!!
2017. aug. 8. 21:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Ellentmondásos, amit írsz a legális jövedelmedről, de ez csak az egyik probléma. Bank nem fog 20 évesnek személyi kölcsönt adni. Talán a Cofidis, vagy a Provident jöhet szóba.
2017. aug. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért lenne ellentmondásos? Nem tettem félre, most vettem autót, majdnem minuszba vagyok. Muszáj lenne pénzhez jutnom, hogy az albiba tudjak venni pár dolgot ami FONTOS!
2017. aug. 9. 08:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért ellentmondásos? "8 órában vagyok bejelentve 161.000 forinttal. (Papíron 110.000 körül kapok, de kézhez 150-170.000 jön, a túlórákkal együtt, ami ugye papíron nincs rendezve sajnos[kisvállalkozó]."

Most be vagy jelentve 161E Ft-tal, vagy sem? Ha a túlóra legális lenne, az is számítana, de ami nem legális, az hitel szempontjából nem számít, nem ehető figyelembe.

2017. aug. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem tudom, hogy mit nem értettetek azon amit leírt. Papíron 161 a bruttója, mivel az a garantált bérminimum, ami 110 körül jön ki nettóba,ha jön rá valami kisebb pótlék, de a főnök kpban kiegészíti neki, amit nem tud igazolni
2018. jan. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!