Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha semmilyen banktól sem...

Ha semmilyen banktól sem tudok pénzt felvenni, mert nincs főállású munkaviszonyom, akkor hogyan tudnék pénzt szerezni magánembertől, vagy valamilyen hitelirodától? Léteznek ilyen emberek vagy ilyen irodák?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
uzsorásnak hívják őket
2010. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Idegentől semmi képpen. Baráttal, haverral egyezz meg erről (én is megcsináltam másnak, nekem is megcsinálta más), ő felveszi, te pedig minden költséget állsz és fizeted neki a banki kamatokkal megfejelt részleteket.
2010. máj. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ritka bolond, aki másnak vesz fel hitelt! Mi van ha nem fizet, nem azért mert nem akar, hanem mert nem tud ! A harag az semmi, de rámegy az élete az adósnak, meg a jelzáloggal terhelt ingatlanja. Ha nincs pénzem, akkor csak lesek , nézem akinek van. Dolgozni kell, aztán lassan jön a többi, ha jut rá. Nem véletlen vagyunk a szegény többség !
2010. máj. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!