Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknak van jelenleg a...

Melyik banknak van jelenleg a legjobb netbankja? Okostelefonom nincs, az nem lényeg!

Figyelt kérdés

2017. aug. 16. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, a többi bankot nem ismerem, de az OTP-nél vagyok és meg vagyok elégedve.

Más banknál (nem emlékszem pontosan, milyen) lévők panaszkodnak, hogy a felhasználható egyenleget nem mutatja pontosan - itt ilyen soha nem fordul elő.

Ha nincs is "lekönyvelve", azaz a számlatörténetben még nincs, de a felhasználható pénz mindig pontos -és ez azért nagyon fontos :-)

Írta itt valaki, hogy levett pénzt, aztán az egyenlege még mutatta, pár nappal később megint vett le pénzt és azzal meg átment mínuszba, mert addigra már levonódott az előző is.

Pl. ha szombaton vagy vasárnap vásárolok kártyával - banki szünnap, akkor is pontos az egyenlegem - mindig látom, mennyit költhetek :-)

2017. aug. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Mondjuk mínuszba csak akkor tud menni bárki is, ha hitele is van. Olyan nincs, hogy amit a netbank még nem könyvelt el, azt te megint kiveszed éas minuszban leszel.
2017. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Plusz persze a díjak miatt is minuszba mehet, de ez most lényegtelen.
2017. aug. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amiket én használok: OTP, Erste, MKB

Nálam a sorrend: 1. Erste 2. MKB 3. OTP (ez sokkal rosszabb, illetve lassabb a másik kettőnél)

2017. aug. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az OTP a legrosszabb az biztos.
2017. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

és a CIB hogyan viszonyul ezekhez?

Van valamelyik banknál 0Ft-os számlacsomag jelenleg nagy havi fizetés esetén?

2017. aug. 16. 15:59
 7/7 anonim ***** válasza:

#2, #3

Ez bizony nem így van: ugyanis sokan nem tudják, de attól még igaz, hogy paypass-es kártyával le lehet menni mínusz 5 ezerig. Akkor is enged 1 tranzakciót, ha nincs rajta pénz.

2017. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!