Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál érdemes számlát...

Melyik banknál érdemes számlát nyitni?

Figyelt kérdés
18 éves (tanuló) vagyok tehát még saját keresetem nincs és eljutottam odáig hogy szeretnék egy saját számlát nyitni. OTP MKB K&H FHB Erste illetve Takarék oldalán is néztem de annyi mindent írnak hogy nem igazán tudok rajtuk eligazodni. Véleményeket szeretnék kérni elsősorban hogy melyik bankkal kinek milyen tapasztalatai vannak illetve ha bemegyek egy ilyen helyre akkor kérhetek olyat hogy személyre szabottan mondjuk kiszámolják nekem az éves költségeim egy számlánál ?
2017. aug. 17. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazából az OTP éri meg a legjobban. Nincsenek állandó költségek, csak készpénzfelvétel, átutalás, vagy egyéb extra szolgáltatások igénybe vétele esetén kell fizetni. Bankkártya éves díj vagy számlavezetési díj nincs, és a kártyás vásárlás is díjtalan, mint mindenhol. A többi bank ajánlatát nem ismerem részletekbe menően, de pár éve úgy láttam, hogy ilyen alacsony (kvázi 0) költségű ifjúsági számla sehol máshol nincs.
2017. aug. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

24 év alatt az OTP Junior a legkedvezőbb.

A K&H diákszámláját is jónak mondták mások, de azt nem ismerem annyira, keress rá!

2017. aug. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!