Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 130e ft nettó jövedelemre,...

130e ft nettó jövedelemre, határozatlan szerződéssel, van esély ekkora összegű lakashitelre?

Figyelt kérdés
Emellett természetesen lenne adóstárs, szintén kb. Ekkora jövedelemmel, viszont határozott idővel. A hitel kb 8-9 millió forint, ami szükséges lenne. Önerő kb 35% körül van, ha 12 milliós lakás a példa. Egyenlőre ez mind csak elmélet, előzetes kalkuláció.
2017. szept. 19. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Ez is Te vagy? Ha igen, miért nem egyben kérdezted meg?

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugy..

2017. szept. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Nem írtad, hogy mekkora futamidőre? 15 éves futamidőnél havi 60 ezerre jön ki.

Ha kezdő fizetés, ahogy a másik kérdésnél írtad, akkor szerintem nem fogják 1 embernek megadni, hisz a fizetésed majd 50 %-a menne el rá...

2017. szept. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én vagyok, a másikat nem teljesen jó szemszögből kérdeztem, azért írtam ki így :D Nem egy fizetés, 2,viszont a másik határozott, de valószínű a meghosszabbítása
2017. szept. 19. 13:48
 4/12 A kérdező kommentje:
Illetve a futamidő.. 15 év körül, de ez attól is függ, végül mekkora hitel kell. A havi 60e fix, annál kevesebbet nem szeretnék fizetni havonta.
2017. szept. 19. 13:50
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen mindegy, határozott idejűre nem fognak hitelt adni.
2017. szept. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Itt a kalkulátor, a Te papamétereid szerint írtam be: 8-9 millió kell - így jött ki a havi 60 ezer.

De 1 fizetésre tuti nem fogják megadni - hiába van a másiknak is ennyi, a határozott idejű nem számít (egyáltalán nem kötelesek meghosszabbítani a szerződést, ergo a bank nem kalkulál vele.)

2017. szept. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Jaj, már megint lemaradt a link:


[link]

2017. szept. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"A havi 60e fix, annál kevesebbet nem szeretnék fizetni havonta."


De miért is?

Miért jó ez neked?


Ha lenne eszed, arra törekednél, hogy minél hosszabb fix kamatperiódussal, hosszú futamidővel, minél alacsonyabb havi törlesztővel köss hitelt, a fennmaradó pénzedet pedig lakástakarékba tedd, hogy csökkenthesd a kamatod.

2017. szept. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyébként necces. Alacsony a fizetés, kevés az önerő.

Legalább minimum megyei jogú városban van?

2017. szept. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A lakástakarékos kifejezetten jó ötletnek hangzik, utána járok majd ennek is. A település még nem eldöntött, ami biztos hogy Pest megye, Pest 50km körzetében, főként a munkahely miatt.

Egyenlőre még nagyon ötlet szinten tart az ügy, emiatt is teszek fel hülyébbnél hülyébb kérdéseket,próbálok kicsit tisztábban látni.

2017. szept. 19. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!