Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért hivogatnak naponta...

Miért hivogatnak naponta többször?

Figyelt kérdés
Állandóan hívogat az OTP, Raiffeisen, meg valami noname bank illetve végrehajtó cég. Állítólag tartozásom van, mondom tegnap az embernek hogy nem így hívnak, nincs hitelem és 16 éves vagyok. Erre elkezd keresztkérdéseket feltenni hogy igaz mondok-e. És nem ő volt az első akire rácsesztem a telefont. Azt mondja ez a telefon szám van megadva neki. Mondom ember 3 hete vettem a SIM kártyát, Anyámon, apámon kívül senki nem tudja a számom. Nem nekik sincs hitele...

2017. szept. 19. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

Szolgáltatótól vetted a telefont vagy magánszemélytől.

Ha magánszemélytől akkor a válasz adott.

Ha szolgáltatótól akkor ott reklamáld meg.

2017. szept. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen, szívás.

A szám régi tualjdonosának van tartozása. Ha hívnak, mondd meg, hogy nem téged keresnek, és lehetőleg ne zaklassanak többet, úgyis rögzítik a hívásokat, megvan nekik, amiket eddig mondtál. Megemlítheted, hogy a következő hívásnál a rendőrséghez fordulsz zaklatás miatt.

A számaikat meg tiltsd le.

2017. szept. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem cseréld le ezt a számot. 3 hete van meg, az még nem hosszú idő, amúgy is 16 vagy, nem egy 35 éves cégvezető, akinek 5000 ügyfele ismeri már az adott számot.
2017. szept. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindig más számról hívnak. Új telefon és SIM kártya. Idáig a Budapest bank volt a legnormálisabb :D
2017. szept. 19. 14:44
 5/9 A kérdező kommentje:
Le is lesz cserélve, csak jussaj el a T-mobile-ig
2017. szept. 19. 15:00
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez megtörtént velem is. Jöttek az sms-ek mennyi a tartozás és mennyit kell adott hónapban befizetni, keresett az OTP, aztán a végrehajtó :)

Akkorm "finoman" kértem hogy töröljék ezt a számot a nyílvántartásaikból - és itt vége is lett a dolognak.

2017. szept. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kavarj be nekik.
2017. szept. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak hivogattak. Megfenyegettem őket és rájuk basztam a telefont. Azóta nem hívtak :D
2017. szept. 24. 13:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem mikor hitelt akarták eladni,megbiztositast megkérdeztem az öregasszony T,hogy szextelefonalni e.megallt a szava,visszakerdezett,hogy jól értette e.mondtam jha.sajnos véget ért a beszélgetésünk.
2021. jan. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!