Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki jelenleg reménytelenül odavan valakiért, és jobb híján minden nap/naponta többször megnézi az imádott személy FB-profilját?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag úgy kezeli az illető FB-oldalát, mint egy "zarándokhelyet": rendszeresen felmegy rá és a képeit nézegeti, nagyokat sóhajt, és szüntelenül várja, hátha újabb és újabb képeket tölt fel szerelmének tárgya. Ha ez megtörténik, hihetetlen öröm lesz úrrá rajta.


Van köztetek jelenleg ilyen? Ez egy anoním oldal, nem szégyen bevallani.



2017. aug. 9. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen van és pont ezen az oldalon ismertem meg.
2017. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Te jó ég! Ezt még magamról sem tudom elképzelni. Én inkább rá dobok egy üzenetet

az illetőre, minthogy egész nap nézegessem a profilképét. Ha vissza ír,

akkor talán van esélyem nála, és lehet hogy pár hónap múlva már meg is

puszilhatom az orcáját, nem pedig csak nézegetem a képernyőn, hátha kimászik

a lakásomra!:D

2017. aug. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Van, de én alapból is klinikai eset vagyok szerintem, mert amit én művelek az már közel sem normális.
2017. aug. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen nekem is van ilyen az életembe, de már kezdem túltenni magam rajta. Személyesen ismertem meg a hölgyet, egy családi szabadtéri vendéglátó helyet üzemeltet. Akkoriban nagyon sokat jártam oda, sokat beszélgettünk, direkt kifigyeltem mikor nincs úgy forgalom és akkor mentem. Ő örült nekem, jól elbeszélgettünk, jól megismertük egymást. Facebookon is rengeteget írtunk egymásnak amikor úgy volt időnk és energiánk.

Aztán amikor már lépni akartam, és meg is tettem, akkor amikor randira hívtam eléggé húzta a száját, láttam hogy örül neki, de nem is örült neki.

Nem mondott egyenes választ amiért megharagudtam rá és otthagytam, én erre nagyon haragszom ha valaki nem tud egyenes lenni, mármint egyenes választ vagy magyarázatot adni.

Akkor én nagyon magamra vettem, és nagyon csalódtam, beszélni sem akartam vele.

Pár órával később felhívott telefonon és bocsánatot kért tőlem, meg el is mondta hogy miért nem akar velem randizni.

Ő eldöntötte hogy nem akar párkapcsolatot, egyedül akar lenni, nem akar se gyereket, se feleség lenni, se háziasszony, mert ő úgy érzi hogy akkor boldog ha a vállalkozását csinálhatja és mindennap új embereket ismer meg, és a régiekkel tartja a kapcsolatot, nem akart senkihez sem szorosan kötődni, függni mással, ő a saját életét akarta élni, eldöntötte hogy neki ez így jó, és ettől érzi ő jól magát.

Ezen kiakadtam, de megértettem őt, és nem bántottam emiatt, mert tiszteletben tartom döntését, de akkor is eléggé fájt nekem a dolog, főleg hogy teljesen önmagam láttam abba a nőbe és nagyon beleestem.

Átlagos nőről van szó, de nagyon bejön nekem. Az FB profilját szinte óránként néztem, képeit néztem, beszélgettünk is, sokszor küldött nekem magáról képeket is. Aztán amikor már kezdtem elfogadni hogy nem ő lesz a párom akkor egyre ritkábban látogattam a profilját, és beszélni sem beszélünk már annyit.

Oda már nem járok mert nem látom értelmét és csak a szívem szakad meg ha folyton ott vagyok, jól érezzük magunkat de tudom hogy nem lehet több. Persze neki is feltűnt a dolog, elmagyaráztam neki, sajnált ezért, meg ő sem akarta hogy így legyen, de ő olyan típus aki határozottan kiáll a saját akarata mellett és mondta hogy nem tesz kivételt, mert ő így döntött és így látja jónak az egészet.

2017. aug. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bevallom én is csinálok(csináltam) ilyeneket, de most jelenleg, már ahhoz sincs kedvem. Látni,hogy ő nélkülem is milyen jól elvan, jól érzimagát... Persze örülök és a legjobbakat kívánom neki az életben, de fáj látni... És nem akarom tovább a szívemet fájdítani ezzekkel a képekkel, amiket ott látook róla... Néha megnézem mi van vele. De próbálom elfelejteni. Miért sóhajtozzak utána, ha jól tudom,hogy soha semmi nem lehet köztünk semmi?! Éppen elég az emlékezetemben gondolni rá, az álmaimban látni róla a képeket és hallani a hangját. Beteggé tett már tejesen. Ráfüggtem és tudom jól, hogy ez már beteges. Féltékeny vagyok minden emberre akivel találkozik, akiket megismer. A bánat van velem amióta megismertem, úgyhogy ez belőlem nem örömöt vált ki, hanem mérhetetlen keserűséget. Igaz van amikor mosolyra fordul az arcom, de a legtöbbször sírni tudnék (néha szoktam is mikor senkise lát...). Egyszer fent vagyok egyszer lent. És ez már így megy jó ideje :(
2017. aug. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csináltam már ilyet de nem mániákusan, és pár nap után megunom. Lépni nem fogok, inkább próbálom elfelejteni.
2017. aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van. És b.aszik vissza írni. Pedig azt mondta szeretne jobban megismerni.
2017. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen nő az életemben; de nem nézegetem az FB oldalát, se semmilyen oldalát, mert nem lesz már ott semmi új. Mert meghalt.. :(
2017. aug. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8 :(

az enyém él, ennyi esélyt adok annak, hogy egyszer összejövünk.

2017. nov. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hónapokig néztem - szigorúan - hetente 1x a face-ét, hogy ne legyek rabja, ráadásul nekem nincs is face-em, de azért láttam rajta néhány képet. De azt nem, hogy összejött a munkahelyen vkivel, gyanúsak voltak, de nem voltak ott együtt. A másik face-ét is megnéztem, ott sem láttam őt és nem értettem. Aztán együtt mentek el másik céghez, ezek után leszoktam a face-éről. Hiányzik a face-e, mert tényleg nagyokat sóhajtoztam, de nem volt öröm kedves kérdező.
2017. nov. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!