Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha nagy összegű hitelt veszek...

Ha nagy összegű hitelt veszek fel, akkor nem gond, ha nem fizetnem, ha gyereket szülök?

Figyelt kérdés
Vannak olyan lehetőségek, amikkel el lehet intézni, hogy ne kelljen fizetnem a részleteket, ha kisgyerek lesz a családban?
2017. szept. 21. 01:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek. A cikkben is az van, hogy hiába volt gyerek. Szóval ha nekik ez nem segített akkor neked?


Azért az gáz, hogy nem is vételre hanem felújításra vették fel. Inkább laktak volna pár évig úgy és tudnak gyűjteni..

2017. szept. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
ha jól értem, azt szeretnék, hogy emiatt (gyerekük lett) mégis rendezzék a helyzetüket, és a médiát használják arra, hogy megsajnálják őket. Sok hozzászóló ( a cikkek alá), is azt tartaná helyesnek, hogy más rendezné a hitelüket. Olyan követelőzőnek tűnik az apa.
2017. szept. 21. 17:06
 13/15 anonim ***** válasza:
33%
És neked is van egy szavazatod! :-)
2017. szept. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam, a híradóban és nekem is negatív véleményem volt a család iránt. Teljesen logikus döntés, hogy nem fizetem a hitelt, kilakoltatással fenyegetnek évek óta és a megoldást, a kiutat úgy képzelem, hogy szülök egy csecsemőt.
2017. szept. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon sokan a tönkrement házasságuk rendbetételét is így képzelik, utána meg nagyon meglepődnek.
2017. szept. 25. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!