Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi olyan nő lehet aki már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi olyan nő lehet aki már "benne vana korban" és nagyon szeretne gyereket, de mondjuk nincs is pasija? Ez gyakori gond lehet manapság szerintetek?

Figyelt kérdés

2017. aug. 5. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem, aki fel akarja csináltatni magát, az fel is fogja. Bár az is igaz, hogy akiket ismerek és már 25 körül gyereket vártak, azok 80-90%-ban 40 körüli férfitől... ez is egy érdekes adat. És nem suttyófalván lakok még mielőtt valaki rávágná ezt.
2017. aug. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olyan közegben vagyok benne munka kapcsán,ahol majdhogynem ez elvárás.Kössz,nem :) Én benne vagyok a korban,és nem karok.Viszont ha nagyon akarnék kizárólag csak gyereket,van egy nagyon jó barátom,ő benne lenne...csak vele oldanám meg,ő meleg.
2017. aug. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sok ilyen nő van, a pasik meg ugye sok mindent megtesznek azért, hogy d@ghassanak egy jót.... aztán van olyan, hogy "kilyukad" az óvszer, nem hat a gyógyszer, stb... a nők igazán találékonyak, ha gyereket akarnak mindenáron....
2017. aug. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ma már alig van olyan nő, aki akarna gyereket. Akik még nem lettek arra nevelve, hogy ne szüljenek, azok pedig már legtöbben túl vannak a klimaxon.
2017. aug. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég szar lehet, ha neked csak ennyi jut.
2017. aug. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem sok. Teherbe esik a legegyszerűbb. Elmész valami szórakozóhelyre, dugsz valakivel, nem védekeztek, és megvan a baba. Jó persze nem biztos, hogy elsőre összejön, főleg ha a nő már "benne van a korban", de sebaj, akkor pár nap múlva újra lehet próbálkozni.
2017. aug. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gond? Keresel egy balekot, akit rá tudsz venni, hogy óvszer nélkül megdugjon, azt többé nincs gond. Plusz két évtizeden át jár a csinos fizetéskiegészítés, ha ügyesen választottál apukát.
2017. aug. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!